Przesyłki

Zamówienia złożone do godziny 13:00 i opłacone są wysyłane tego samego dnia za pośrednictwem INPOST lub DPD ze śledzeniem i dostarczeniem bez podpisu. 

Staramy się zabezpieczyć wysyłany towar, jednak jeśli zauważysz uszkodzenia przesyłki, zgłoś to kurierowi, zrób zdjęcia i poinformuj nas.

Koszt dostawy jest zróżnicowany i zależy od wybranej formy dostawy, płatności oraz zamawianego produktu. Czas realizacji zamówienia wynosi od 1 do 3 dni roboczych. Opłaty za wysyłkę obejmują opłaty za obsługę i pakowanie, a także koszty wysyłki. Opłaty transportowe różnią się w zależności od całkowitej masy przesyłki. Nie możemy grupować dwóch odrębnych zamówień złożonych osobno, a opłaty za wysyłkę będą miały zastosowanie do każdego z nich. 

Darmowa przesyłka obowiązuje na zakupy od 99 zł. Koszt ten jest pokrywany przez Sklep SmartBest. Koszt przesyłek nieodebranych przez kupującego, które wrócą do nadawcy (Sklepu SmartBest) wynosi 15 zł (koszt przesyłki i pakowania). Kwota zwrotu za zamówienie zostanie pomniejszona o koszt przesyłki do kupującego (zgodnie w wybraną formą wysyłki) oraz koszt przesyłki zwrotnej.

Sposób dostawy Cena Czas
Paczkomat INPOST 9 zł 1-2 dni robocze
Kurier INPOST 12 zł 1 dzień roboczy

Płatności

Płatności za zamówienie można dokonać w automatycznym systemie Przelewy24.pl, który akceptuje wszystkie formy płatności dostępne w Polsce. Za bezpieczeństwo i jakość usługi odpowiada Przelewy24.pl.