• Nowy

Sonoff Basic ZB R3 przełącznik ZigBee

44,90 zł
Brutto

Sonoff BASIC ZB R3 to pierwszy inteligentny przełącznik od Sonoffa, który posiada możliwość połączenia się z hubem Smart Things, dzięki czemu możliwa jest kontrola wszystkich podłączonych do niego urządzeń przy pomocy aplikacji na iOS oraz Androida. 

Ilość
Dostępne

 

Bezpieczne zakupy

 

Natychmiastowa wysyłka

 

14 dni na zwrot

Sonoff BASIC ZB R3 to pierwszy inteligentny przełącznik od Sonoffa, który posiada możliwość połączenia się z hubem Smart Things, dzięki czemu możliwa jest kontrola wszystkich podłączonych do niego urządzeń przy pomocy aplikacji na iOS oraz Androida. Program umożliwia tworzenie pokoi, scen, kont poszczególnych domowników oraz zautomatyzowanie inteligentnych urządzeń w celu stworzenia w pełni automatycznego domu. 

Szeroka kompatybilność 

Urządzenie płynnie działa z platformą Amazon Alexa włączając w to ZE39KL Echo Plus, Echo Studio, DW84JL, DW84JL drugiej generacji Echo Show oraz L9D29R drugiej generacji Echo Plus. Możesz bezpośrednio sparować urządzenie z ZigBee przy pomocy swojego głosu - wystarczy powiedzieć “Alexa, find device”, a inteligentny asystent zrobi całą resztę. 

Sonoff BASIC ZB R3 a ZigBee 

Nowa generacja przełączników BASICZBR3 pozwala na połączenie ich z Sonoff ZigBee Bridge, który umożliwia sparowanie ze sobą do 32 urządzeń. W ten sposób możesz połączyć wiele inteligentnych przełączników, gniazd oraz czujników tworząc domową sieć, w której możesz skonfigurować poszczególne oddziaływania takie jak np. po wykryciu przez czujnik zbyt niskiego poziomu wilgotności, przy pomocy przełącznika BASICZBR3 oraz ZigBee automatycznie uruchomi się nawilżacz powietrza; gdy otworzymy drzwi od sypialni automatycznie zapali się światło. Sonoff dostarcza niezbędne urządzenia, a nas ogranicza jedynie wyobraźnia.

 Koniec języka za przewodnika 

 Przy pomocy Alexy możesz sterować różnymi urządzeniami za pomocą prostych komend głosowych. Włączaj, wyłączaj, przyciemniaj lampy, uruchamiaj wentylatory, oczyszczacze powietrza, nawilżacze, czajniki i wiele innych. Ponadto alarmy, harmonogramy, urządzenia, lokalizacje i alarmy mogą zostać wykorzystane z inteligentnym przełącznikiem Zigbee do  aktywacji lub dezaktywacji urządzeń.

Uniwersalna kompatybilność

Przekaźnik jest kompatybilny z wieloma urządzeniami dostępnymi na rynku. Można go używać między innymi z oświetleniem, urządzeniami RTV i AGD, wentylatorami i wieloma innymi.

Odporność na ogień

Urządzenie posiada powłokę, która została pokryta utrudniającymi zapalenie substancjami, dzięki czemu smart switch jest znacznie mniej podatny na ogień i jednocześnie bezpieczniejszy.

6920075757354

Opis

Model
BASICZBR3

Specyficzne kody