Zemismart Włącznik światła fizyczny Zigbee Tuya HomeKit

Przełącznik światła Zemismart umożliwia użytkownikowi głosową kontrolę nad oświetleniem dzięki współpracy z systemami HomeKit, Tuya, Google Assistant i Amazon Alexa. Oferuje pełną swobodę w sterowaniu światłem bez konieczności manualnego uruchamiania lamp przełącznikiem czy korzystania z aplikacji.

6974883260216
Zemismart
99,00 zł
Brutto
przyciski: 1 przycisk
Ilość
Dostępny produkt z innymi opcjami

  Bezpieczne zakupy
  Zamów do 14:00, dostawa jutro
  14 dni na zwrot

Wysoka kompatybilność 

Przełącznik światła Zemismart umożliwia użytkownikowi głosową kontrolę nad oświetleniem w jego domu dzięki współpracy z systemami HomeKit, Tuya, Google Assistant i Amazon Alexa. Oferuje pełną swobodę w sterowaniu światłem bez konieczności manualnego uruchamiania lamp przełącznikiem czy korzystania z aplikacji. 

  • Do pracy wymaga Bramki Tuya Zemismart Zigbee 3.0
  • Urządzenie z certyfikatem Apple HomeKit
  • Działa na instalacji elektrycznej N + L przy czym przewód N podłączamy opcjonalnie, oznacza to, że działa na instalacji starego typu, w której do puszki pod włącznikiem nie doprowadzono przewodu NEUTRALNEGO (podłączamy jedynie L-in oraz L-out)

Funkcja timera/planowania 

Specjalna aplikacja zapewnia jeszcze więcej możliwości dzięki transmisji ZigBee. Możesz na przykład zaplanować uruchomienie wybranego urządzenia o określonej godzinie, dzięki czemu będziesz cieszyć się całkowitą kontrolą nad oświetleniem w domu bez zbędnych, dodatkowych czynności. 

Obsługa głosowa

Już nie musisz wstawać z kanapy czy fotela, aby zapalić lub zgasić światło. Dzięki integracji przełącznika z asystentem Apple Siri, Google lub Amazon Alexa zyskasz możliwość jeszcze wygodniejszego sterowania swoimi urządzeniami. Wystarczy prosta komenda głosowa, aby cieszyć się dokładnie takim oświetleniem, na jakim Ci zależy! 

Nowoczesny i minimalistyczny wygląd 

Podwójny przełącznik światła wyróżnia nie tylko funkcjonalność i wygoda użytkowania, ale też nowoczesny i minimalistyczny wygląd. Klasyczny, biały kolor i prosty kształt sprawiają, że idealnie wpasuje się w niemal każdą aranżację. Elegancki design tego zaawansowanego urządzenia bez wątpienia Cię zachwyci. 

Kontrola, gdziekolwiek się znajdujesz 

Aplikacja umożliwia również zdalne sterowanie urządzeniem z dowolnego miejsca. Takie rozwiązanie nie tylko daje użytkownikowi niezwykłą swobodę kontroli nad oświetleniem w swoim domu, ale też jest niezwykle praktyczne. Już nic nie będzie Cię ograniczać - z łatwością dostosujesz działanie swoich lamp, gdziekolwiek jesteś. 

6974883260216

Karta danych

Model
ZN-LN1/2/3E
Protokół łączności
Bluetooth 4.2
ZigBee 3.0
Zasilanie
100 - 240V AC, 50Hz / 60Hz
Sposób podłączenia
Instalacja N + L

Specyficzne kody

ean13
6974883260216