Zemismart Włącznik światła dotykowy Aluminiowa ramka Zigbee Tuya HomeKit

Przełącznik światła Zemismart umożliwia użytkownikowi głosową kontrolę nad oświetleniem dzięki współpracy z systemami HomeKit, Tuya, Google Assistant i Amazon Alexa. 

6974883260155
126,00 zł
106,00 zł Zniżka 20,00 zł
Brutto Najniższa cena w okresie 30 dni przed promocją: 126,00 zł Dostawa: 1 dzień
przyciski: 1 przycisk
Instalacja: bez N
Ilość
Dostępne

  Bezpieczne zakupy
  Zamów do 14:00, dostawa jutro
  14 dni na zwrot

Wysoka kompatybilność 

Przełącznik światła Zemismart umożliwia użytkownikowi głosową kontrolę nad oświetleniem w jego domu dzięki współpracy z systemami HomeKit, Tuya, Google Assistant i Amazon Alexa. Oferuje pełną swobodę w sterowaniu światłem bez konieczności manualnego uruchamiania lamp przełącznikiem czy korzystania z aplikacji. 

Do pracy wymaga Bramki Tuya Zemismart Zigbee 3.0

Urządzenie z certyfikatem Apple HomeKit

Montaż w standardowej okrąglej puszcze podtynkowej.

Funkcja timera/planowania 

Specjalna aplikacja zapewnia jeszcze więcej możliwości dzięki transmisji ZigBee. Możesz na przykład zaplanować uruchomienie wybranego urządzenia o określonej godzinie, dzięki czemu będziesz cieszyć się całkowitą kontrolą nad oświetleniem w domu bez zbędnych, dodatkowych czynności. 

Obsługa głosowa

Już nie musisz wstawać z kanapy czy fotela, aby zapalić lub zgasić światło. Dzięki integracji przełącznika z asystentem Apple Siri, Google lub Amazon Alexa zyskasz możliwość jeszcze wygodniejszego sterowania swoimi urządzeniami. Wystarczy prosta komenda głosowa, aby cieszyć się dokładnie takim oświetleniem, na jakim Ci zależy! 

Nowoczesny i minimalistyczny wygląd 

Podwójny przełącznik światła wyróżnia nie tylko funkcjonalność i wygoda użytkowania, ale też nowoczesny i minimalistyczny wygląd. Klasyczny, biały kolor i prosty kształt sprawiają, że idealnie wpasuje się w niemal każdą aranżację. Elegancki design tego zaawansowanego urządzenia bez wątpienia Cię zachwyci. 

Kontrola, gdziekolwiek się znajdujesz 

Aplikacja umożliwia również zdalne sterowanie urządzeniem z dowolnego miejsca. Takie rozwiązanie nie tylko daje użytkownikowi niezwykłą swobodę kontroli nad oświetleniem w swoim domu, ale też jest niezwykle praktyczne. Już nic nie będzie Cię ograniczać - z łatwością dostosujesz działanie swoich lamp, gdziekolwiek jesteś.

6974883260155

Karta danych

Protokół łączności
ZigBee 3.0
Zasilanie
100 - 240V AC, 50Hz / 60Hz

Specyficzne kody

ean13
6974883260155