Niespełna dekada wystarczyła, aby Tuya z niewielkiego przedsiębiorstwa przerodziła się w międzynarodowy koncern wart wiele milionów. Firma praktycznie od razu dała się poznać klientom jako solidny wykonawca urządzeń z serii smart home. Autorskie rozwiązania i koncepcje pozwalają na zdalne zarządzanie różnymi systemami, jakie znajdują się w domu. Home assistant Tuya uczyni Twoje życie łatwiejszym, a rachunki mniejszymi. Po co samodzielnie, ręcznie ustawiać zasłony lub włączać poszczególne urządzenia? Wystarczy, że zamówisz dostępne w katalogu produkty, a wiele spraw załatwisz nawet wtedy, gdy nie ma Cię w domu. Wystarczy do tego kilka kliknięć na ekranie smartfona. Inteligentny dom Tuya nie musi wiele kosztować, wręcz przeciwnie - przemyślane inwestycje w perspektywie długoterminowej przyczynią się do zauważalnego obniżenia rachunków. Zaprojektowanie własnego smart home, z w pełni spersonalizowanymi opcjami jest prostsze, niż myślisz. Możesz zacząć od zakupu pojedynczego sprzętu jak gniazdko Tuya.

15 product(s)
Nie ma więcej produktów do załadowania. Osiągnięto koniec listy!

Smart home ma miliony fanów na całym świecie

Nie zawsze popularność jakiegoś rozwiązania świadczy o jego jakości, choć smart home akurat łączy w sobie te cechy, a produkty Tuya idealnie wpisują się w ideę inteligentnego domu. Lista zalet jest długa, wymieńmy kilka powtarzanych najczęściej. Zwolennicy podnoszą argument większego komfortu życia. Trudno się tym nie zgodzić, ponieważ urządzenia Tuya wyłączysz bez wstawania z kanapy, a warunki w mieszkaniu sprawdzisz na ekranie telefonu. Im więcej smart sprzętów domu, tym pokaźniejsza liczba obowiązków, jaką wykonasz z ich pomocą. Wiele osób podnosi kwestie zdrowotne, wskazując na dodatkowe funkcjonalności inteligentnych sprzętów jak bramka Tuya. Pozwalają one dobrać temperaturę i natężenie światła pod kątem odpoczynku. Dalej na liście atutów znajduje się bezpieczeństwo. Za sprawą czujników, nawet będąc setki kilometrów od miejsca zamieszkania, wiesz, co się w nim dzieje. W końcu produkty Tuya umożliwiają optymalizację wykorzystania energii, czyli ułatwiają obniżenie rachunków.

Jakie urządzenia Tuya polecają specjaliści?

Sprzęty elektryczne, oświetlenie, czujniki, kamery, zamki - chcą kupić smart urządzenia Tuya, wybierasz spośród setek propozycji. W naszym katalogu umieściliśmy tylko najciekawsze produkty, które zbierają pozytywne opinie ekspertów, a i prywatni użytkownicy dobrze oceniają ich funkcjonalności. Uwagę zwróć na m.in. rolety Tuya oraz sterownik rolet Tuya. Dzięki nim zautomatyzujesz pracę zasłon. Ciekawym dodatkiem do mieszkania, który nada mu niepowtarzalnego stylu, będą wielokolorowe taśmy LED. Akcesoria trzeba podłączyć do prądu, do czego z kolei świetnie nada się gniazdko Zigbee Tuya, oparte o znaną technologię o Bluetooth. W dowolnym momencie z jego pomocą wyłączysz lub włączysz urządzenia. Sterowanie wieloma sprzętami, zintegrowanymi w jednym systemie ułatwi bramka Zigbee Tuya. Obsługuje ona nawet 100 urządzeń zapewniając stabilność połączenia. Będziesz zadowolony z jej szybkości oraz niezawodności działania. Wszystkie wspomniane produkty kupisz w atrakcyjnej cenie!

Jakość wykonania i obsługa inteligentnych urządzeń

Z technicznego punktu widzenia smart urządzenia jak karnisz elektryczny Tuya mogą być oparte o różne protokoły łączności: Bluetooth, Ethernet, Wi-Fi, czy też Zigbee. O ile wiążą się z tym zmiany ze sposobem skonfigurowania sprzętu, o tyle sama obsługa zawsze jest dziecinnie prosta. Intuicyjna aplikacja na smartfona pozwoli płynnie poruszać się po wszystkich funkcjonalnościach produktów, wybierając opcje, które najbardziej Ci potrzebują. Elementem wspólnym dla całej oferty jest jakość wykonania poszczególnych akcesoriów. Mówimy o produktach z dobrej klasy tworzywa z innowacyjnymi podzespołami. Posiadają one wytrzymałą obudowę oraz nowoczesne oprogramowanie, umożliwiające zdalną obsługę. Poza tym nawet tak niewielki model, jak gniazdko Wi-Fi Tuya prezentuje się przyjemnie dla oka. Minimalistyczny design akcesoriów sprawdzi się w wielu wnętrzach. Zachęcamy do sprawdzenia kompletnej oferty, w razie problemów chętnie pomożemy w znalezieniu optymalnego urządzenia.