Choć marka Meross na rynku pojawiła się stosunkowo niedawno, szybko stała się popularna wśród fanów inteligentnych urządzeń. Firma może pochwalić się szerokim asortymentem sprzętów, które świetnie wpisują się w ideę smart home. Najciekawsze propozycje do mieszkania oraz pomieszczeń biurowych znajdziesz w naszym katalogu. Postawiliśmy na akcesoria, które ułatwią zarządzanie wieloma procesami, poczynając od obsługi oświetlenia, idąc przez zasilanie sprzętów RTV i AGD, a kończąc na czujnikach podnoszących bezpieczeństwo przebywania w pokoju.

15 product(s)
Nie ma więcej produktów do załadowania. Osiągnięto koniec listy!

Meross Polska to zestaw inteligentnych sprzętów godnych do polecenia w wielu sytuacjach. Z pomocą tych produktów zaczniesz swoją przygodę ze smart home lub rozbudujesz posiadane systemy. Sterowanie urządzeniami nie będzie sprawiało problemów, ponieważ aplikacja do ich obsługi jest w dużej mierze intuicyjna. Wystarczy wybrać akcesoria dopasowane do potrzeb np. innowacyjną lampkę nocną o nowoczesnym designie lub praktyczne podwójne gniazdko.

Stwórz harmonogram pracy urządzeń, obniż rachunki za prąd

Wiele osób przygodę ze smart home rozpoczyna od zoptymalizowania pracy domowych urządzeń. Najprostszym sposobem na osiągnięcie tego celu będzie gniazdko Meross. Co w nim niezwykłego? To Ty decydujesz, kiedy sprzęty podłączone do listwy mają działać. Jeśli chcesz wyłączyć elektronikę, wystarczy kilka kliknięć na ekranie smartfona, a dopływ energii zostanie wstrzymany. Zapomnij o sytuacjach, gdy dopiero po wyjściu z domu przypomniałeś sobie o np. odpalonym telewizorze - teraz wyłączysz go w kilka sekund.

Możesz zainwestować w pojedyncze lub podwójne gniazdko. W ofercie posiadamy sporej wielkości listwy zasilające wyposażone w porty USB. Każdym wejściem da się sterować oddzielnie za pomocą aplikacji. Listwa posiada zabezpieczenie przeciwprzepięciowe, aby np. lampka Meross podłączona do sieci nie uległa awarii w razie nagłego skoku napięcia. Zdalne zarządzanie sprzętami RTV i AGD to prosta, a zarazem skuteczna droga do obniżenia rachunków za prąd.

W jakich sytuacjach sprawdzą się inteligentne produkty Meross?

Smart home ma wiele oblicz, kolejne z nich zaprezentujemy na przykładzie oświetlenia. Meross lampka, innowacyjne żarówki oraz inteligentne włączniki pozwolą elastycznie dysponować ilością światła w domu, dopasowując ją do aktualnych potrzeb. Dla jeszcze większej wygody w aplikacji zaplanujesz harmonogram działań urządzenia, aby automatycznie włączało się ono o określonych porach. W ten sposób rano zaoszczędzisz cenne sekundy przed wyjściem do pracy, a wieczorem szykując się na spotkanie ze znajomymi.

Kolejny przedmiot w katalogu to termostat Meross. Z jego pomocą ustawisz w mieszkaniu dokładnie taką temperaturę, jak lubisz. Zapomnij o żmudnej, ręcznej regulacji kaloryferów. Głowica termostatyczna Meross zajmie się tą sprawą za Ciebie. Urządzenie posiada kilka innowacyjnych opcji, m.in. wyłączy ogrzewanie, jeśli wykryje otwarte okno - to czysta oszczędność! Produkt łatwo zamontować i jeszcze prościej skonfigurować. Polecamy również sprawdzić inteligentne dyfuzory oraz panele sterujące.

Zadbaj o bezpieczeństwo swój i domowników

O urządzeniach z zakresu smart home często mówi się w kontekście wygody, co jest słuszne, ale mają one ogromne znaczenie dla bezpieczeństwa domowników. Inteligentne czujniki potrafią wykryć zalanie, dym, czy też ruch w mieszkaniu. W kilka sekund poinformują Cię o potencjalnie groźnym zdarzeniu, wysyłając powiadomienie na telefon. Mówiąc krótko, Meross home assistant to zestaw sprzętów i wielu zastosowaniach. Z jednej strony chroni Twoją kieszeń, a z drugiej dba o życie oraz zdrowie lokatorów.

Oferujemy wyłącznie sprawdzone produkty. Gwarantujemy, że jakość urządzeń poczynając od ich funkcjonalności, a kończąc na standardzie materiałów zadowoli najbardziej wymagających klientów. Dzięki nam głowica termostatyczna Meross może być Twoja w przystępnej cenie. Jeśli potrzebujesz dodatkowej informacji o produktach lub pomocy w zakupach skontaktuj się z nami. Eksperci sklepu internetowego SmartBest chętnie doradzą oraz pomogą złożyć zamówienie zgodne z potrzebami.