Aqara czujnik temperatury i wilgotności

68,00 zł
Brutto

Bezprzewodowo monitoruje temperaturę, wilgotność i ciśnienie atmosferyczne w czasie rzeczywistym. Powiadomienia o temperaturze i wilgotności. 2 lata pracy na baterii.

Ilość
Dostępne

 

Bezpieczne zakupy

 

Natychmiastowa wysyłka

 

14 dni na zwrot

Śledzenie danych historycznych

Dane są śledzone w czasie rzeczywistym. Powiadomienie zostanie wysłane na Twój telefon, gdy zostanie wykryte nieprawidłowe środowisko.

Współpracuje z Apple HomeKit i  Xiaomi Mijia

Czujnik temperatury i wilgotności współpracuje z innymi akcesoriami HomeKit w aplikacji Apple Home, a także współpracuje z innymi inteligentnymi akcesoriami w aplikacji Mi Home, aby ułatwić Ci życie. Automatyczne kontrolowanie tego akcesorium z włączonym HomeKit poza domem wymaga Apple TV z TVOS 10.2 lub nowszym lub iPada z iOS 11.0 lub nowszym lub Home Pod skonfigurowanego jako hub domowy.

Automatyzacje Aqara Home lu HomeKit

Możesz dostosować różne sceny dzięki inteligentnych produktów domowych. Automatycznie dostosowuje poziom wilgotności w pomieszczeniu, gdy jest używany z inteligentną wtyczką i nawilżaczem - wymagana jest inteligentna wtyczka lub kontroler urządzeń. Automatycznie ustaw odpowiednią temperaturę i wilgotność w pomieszczeniu za pomocą kontrolera klimatyzacji - kontroler klimatyzacji już wkrótce.

Zaawansowana technologia

Czujnik temperatury i wilgotności Aqara przyjmuje czujnik klasy przemysłowej renomowanej firmy Sensirion , który ma dokładność wykrywania wilgotności ± 0,3 ℃ i dokładność wykrywania temperatury ± 3%. Proces produkcji jest ściśle nadzorowany w celu zapewnienia wysokiej jakości.

6970504210585

Opis

Model
WSDCGQ11LM
Wymiary
36 x 36 x 9 mm
Temperatura robocza
-20 ℃ - + 50 °C
Wilgotność robocza
0 - 100% RH
Protokół łączności
ZigBee
Zasilanie
Bateria CR2032
Zawartość opakowania
Czujnik, skrócona instrukcja obsługi
Aplikacje
Apple Home app (iOS 11.0 lub późniejsza), Mi Home app (iOS 4.9.1 lub późniejsza, Android 5.4.2 lub późniejsza)

Specyficzne kody