Automatyczny Dozownik Mydła SIMPLEWAY z płynem

69,00 zł
Brutto

Automatyczny bezdotykowy dozownik Simpleway Automatic Soap Dispenser Kit to urządzenie, które pomoże w zachowaniu czystości i zwiększy komfort mycia rąk. Wbudowany czujnik podczerwieni już w ułamku sekundy dozuje bogatą pianę, jest to najlepszy sposób na uniknięcie bakterii.

Ilość
Dostępne

 

Bezpieczne zakupy

 

Natychmiastowa wysyłka

 

14 dni na zwrot

Automatyczny bezdotykowy dozownik Simpleway Automatic Soap Dispenser Kit to urządzenie, które pomoże w zachowaniu czystości i zwiększy komfort mycia rąk. Wbudowany czujnik podczerwieni już w ułamku sekundy dozuje bogatą pianę, jest to najlepszy sposób na uniknięcie bakterii. Kremowa i miękka jak chmura pianka nie tylko dba o higienę, ale również jest niezwykle przyjemna, tak że nawet dla dzieci mycie rąk stanie się przyjemnością.

Kremowa pianka do mycia rąk z aminokwasami Simpleway została wzbogacona o humektanty, nasycona konwalią, neroli i cytrusami, pozostawia skórę czystą, miękką i gładką. Pojemnik z mydłem o pojemności 300 ml wystarczy na około 400 dozowań.

Zestaw składa się z jednego automatycznego dozownika mydła Simpleway i jednej butelki płynu do mycia rąk Simpleway Amino Acid Forming.

Jako płyn uzupełniający należy stosować środki przeznaczone do tego typu urządzeń, np. mydło w piance.

6971098561343

Opis

Model
ZDXSJ02XW
Wymiary
99 x 74 x 172 mm
Zasilanie
Baterie 3 x AA
Waga
490 g (z płynem)
Pojemność
300 ml
Kolor
Biały
Klasa wodoszczelności
IPX4

Specyficzne kody