Meross Inteligentna głowica termostat HomeKit

Steruj ogrzewaniem z dowolnego miejsca w każdej chwili.
 Głowica współpracuje z Apple HomeKit, Amazon Alexa, Google Assistant i SmartThings. Oszczędzaj na kosztach ogrzewania dzięki inteligentnemu harmonogramowi. Nie martw się o to, że po powrocie do domu będzie w nim zimno. 

6973696562678
Meross
159,00 zł
139,00 zł Zniżka 20,00 zł
Brutto Dostawa: 1 dzień
Ilość Dostępne

100% bezpieczne płatności
  Bezpieczne zakupy
  Natychmiastowa wysyłka
  14 dni na zwrot

Dzięki głowicy MEROSS w Twoim domu będzie przyjemnie ciepło i pożegnaj wysokie rachunki za ogrzewanie. Inteligentny termostat Meross umożliwia zdalne sterowanie i tworzenie harmonogramów za pomocą aplikacji. Obsługuje kontrolę głosem, jest kompatybilny z Apple HomeKit, Google Assistant i Amazon Alexa. Głowica automatycznie wyłącza ogrzewanie, kiedy wykryje otwarte okno. Do prawidłowego działania termostatu wymagany hub Meross (brak w zestawie). Hub sprzedawany jest w zestawie startowym HUB + termostat.

Wykrywa otwarte okna

Już nie musisz się obawiać zbyt wysokich rachunków za ogrzewanie. Gdy termostat wykryje otwarte okno, natychmiast zakręci grzejnik. W ten sposób unikniesz płacenia bardzo dużych rachunków. 

Twórz harmonogramy ogrzewania

Termostat Meross umożliwia tworzenie harmonogramów pracy za pomocą aplikacji. Dzięki temu z łatwością dostosujesz ogrzewanie do swoich potrzeb i trybu życia. Już nie musisz się martwić, że wrócisz z pracy do zimnego domu albo że po Twoim wyjściu grzejnik będzie niepotrzebnie pracować!

Wygodne, zdalne sterowanie

Teraz wszystko, czego potrzebujesz, masz w zasięgu ręki. Możesz zdalnie kontrolować termostat za pomocą aplikacji Meross. Urządzenie współpracuje też z Apple HomeKit, Amazon Alexa, Google Assistant i Samsung SmartThings. Dzięki kompatybilności z asystentami głosowymi wygodnie obsłużysz je również za pomocą prostych komend. Nie masz przy sobie smartfona lub masz zajęte ręce? Wystarczy kilka słów, aby dostosować ogrzewanie do Twoich potrzeb!

Ogrzewanie, jakiego potrzebujesz

Wykorzystując kilka termostatów, możesz bez trudu sprawić, że temperatura w każdym pomieszczeniu będzie idealnie dostosowana do Twoich wymagań. Jak to działa? Każdym urządzeniem steruje się niezależnie. Możesz więc sprawić, że w pokoju dziecka będzie panować przyjemne ciepło na poziomie około 23°C. W kuchni, gdzie działa piekarnik i kuchenka gazowa wystarczy około 18°C. Nie chcesz marznąć po wyjściu z gorącej kąpieli? Ustaw temperaturę w łazience na około 24°C.

Prosty w montażu i konfiguracji

Obawiasz się skomplikowanej konfiguracji urządzenia? Niepotrzebnie! Termostat jest niezwykle prosty i szybki w instalacji, a dzięki wchodzącym w skład zestawu adapterom wyróżnia go szeroka kompatybilność. Do jego zasilania wystarczą 2 baterie AA (brak w zestawie). Aby mógł prawidłowo działać, należy dokupić inteligentny hub marki Meross. Chcesz zdalnie sterować urządzeniami skonfigurowanymi w Apple Home? Po prostu ustaw wybranego HomePoda, Apple TV albo iPada jako hub domowy.

W zestawie

  • Inteligentny termostat
  • Adapter Danfoss RA
  • Adapter Danfoss RAV
  • Adapter Danfoss RAVL
  • Adapter M28 x 1,5
  • Adapter Caleffi
  • Adapter Giacomini
  • Instrukcja użytkownika
6973696562678