Xiaomi Mi Smart Plug Gniazdko EU ZigBee

83,00 zł
Brutto

Inteligentne gniazdko Mi Smart Power Plug stabilnie kontroluje przepływ prądu do konkretnych urządzeń, a także pozwala na zdalne używanie sprzętu przez aplikacje mobilną. Pełne bezpieczeństwo i minimalistyczny design, idealny dodatek do każdego Smart domu

Ilość
Dostępne

 

Bezpieczne zakupy

 

Natychmiastowa wysyłka

 

14 dni na zwrot

Mi Smart Power Plug ZigBee Tchnij inteligentne rozwiązania w tradycyjnych urządzeniach. Ochrona przed przeciążeniem i przegrzaniem. Monitorowanie zużycia energii. Zdalne sterowanie i planowanie harmonogramu.

Odległość nie gra roli

Zarządzaj urządzeniami gospodarstwa domowego przy użyciu Xiaomi Mi Smart Plug. Kontroluj ustawienia oraz godziny pracy urządzeń poprzez aplikację mobilną. Xiaomi Home jest proste w obsłudze i wysyła spersonalizowane powiadomienia i przypomnienia wedle preferencji.

Zdalne sterowanie, smart urządzenia pod ciągłą kontrolą

Niezależnie od tego, gdzie jesteś, masz możliwość wglądu w każdy zakamarek swojego domu. Wygodnie wykorzystaj możliwości aplikacji mobilnej i poczuj nowy poziom bezpieczeństwa.

Wsparcie Google Assistant, Alexa i HomeKit

Nowa era z inteligentnym domem sterowanym głosowo.

Zarządzaj całym domem

Wygodna aplikacja mobilna pozwala na kontrolę oświetlenia oraz innych urządzeń w Twoim domu. Bez wstawania z łóżka zgaś wszystkie światła lub zaplanuj pracę odkurzacza na najbliższy tydzień.

Ultra wysoka jakość, potrójna ochrona bezpieczeństwa

Obudowa wykonana jest z ognioodpornego materiału, a wnętrze z wysokiej jakości karobronzu o grubości 0,6 mm. Zaślepka łącząca z mosiądzu o grubości aż 1,5 mm przeciwdziała wysokiemu natężeniu prądu i zapewnia stabilną pracę. Jeśli temperatura jest zbyt wysoka, inteligentne gniazda automatycznie odcinają zasilanie zmniejszając ryzyko awarii lub samozapłonu.

6934177706493

Opis

Model
ZNCZ04LM
Wymiary
60 x 60 x 58 mm
Temperatura robocza
0 °C - + 35 °C
Wilgotność robocza
0 - 95% RH, bez kondensacji
Protokół łączności
ZigBee
Zasilanie
100 - 240V AC, 50Hz / 60Hz, 10 A
Moc
MAX 2300 W

Specyficzne kody