Xiaomi Mi Smart Plug Gniazdko EU ZigBee

78,00 zł
Brutto

Inteligentne gniazdko Mi Smart Power Plug stabilnie kontroluje przepływ prądu do konkretnych urządzeń, a także pozwala na zdalne używanie sprzętu przez aplikacje mobilną. Pełne bezpieczeństwo i minimalistyczny design, idealny dodatek do każdego Smart domu

Ilość
Dostępne

Darmowa dostawa obowiązuje od 200 zł.
Do darmowej dostawy brakuje 200 zł.
 

Bezpieczne zakupy

 

Natychmiastowa wysyłka

 

14 dni na zwrot

Mi Smart Power Plug ZigBee Tchnij inteligentne rozwiązania w tradycyjnych urządzeniach. Ochrona przed przeciążeniem i przegrzaniem. Monitorowanie zużycia energii. Zdalne sterowanie i planowanie harmonogramu.

Odległość nie gra roli

Zarządzaj urządzeniami gospodarstwa domowego przy użyciu Xiaomi Mi Smart Plug. Kontroluj ustawienia oraz godziny pracy urządzeń poprzez aplikację mobilną. Xiaomi Home jest proste w obsłudze i wysyła spersonalizowane powiadomienia i przypomnienia wedle preferencji.

Zdalne sterowanie, smart urządzenia pod ciągłą kontrolą

Niezależnie od tego, gdzie jesteś, masz możliwość wglądu w każdy zakamarek swojego domu. Wygodnie wykorzystaj możliwości aplikacji mobilnej i poczuj nowy poziom bezpieczeństwa.

Wsparcie Google Assistant, Alexa i HomeKit

Nowa era z inteligentnym domem sterowanym głosowo.

Zarządzaj całym domem

Wygodna aplikacja mobilna pozwala na kontrolę oświetlenia oraz innych urządzeń w Twoim domu. Bez wstawania z łóżka zgaś wszystkie światła lub zaplanuj pracę odkurzacza na najbliższy tydzień.

Ultra wysoka jakość, potrójna ochrona bezpieczeństwa

Obudowa wykonana jest z ognioodpornego materiału, a wnętrze z wysokiej jakości karobronzu o grubości 0,6 mm. Zaślepka łącząca z mosiądzu o grubości aż 1,5 mm przeciwdziała wysokiemu natężeniu prądu i zapewnia stabilną pracę. Jeśli temperatura jest zbyt wysoka, inteligentne gniazda automatycznie odcinają zasilanie zmniejszając ryzyko awarii lub samozapłonu.

6934177706493

Opis

Model
ZNCZ04LM
Wymiary
60 x 60 x 58 mm
Temperatura robocza
0 °C - + 35 °C
Wilgotność robocza
0 - 95% RH, bez kondensacji
Protokół łączności
ZigBee
Zasilanie
100 - 240V AC, 50Hz / 60Hz, 10 A
Moc
MAX 2300 W

Specyficzne kody