Nowe zamki do drzwi Aqara A100 Pro

list In: HomeKit On: comment Komentarze: 0 favorite Odsłony: 6639

W ciągu ostatniego miesiąca firma Aqara wprowadziła na rynek dwa praktycznie identyczne urządzenia - zamki drzwiowe serii A. Ale taki z przedrostkiem "Pro", którego główną i wyróżniającą cechą jest wsparcie dla Apple HomeKey, dzięki któremu użytkownik może otworzyć drzwi po prostu trzymając swojego iPhone'a lub iWatcha przyłożonego do zamka. Jest to naprawdę przydatne, jeśli posiadasz urządzenie Apple, ponieważ zazwyczaj jest ono zawsze pod ręką.

Wkładka bębenkowa jest zamkiem wpuszczanym klasy C, który jest dość bezpieczny. A w rozpoznawaniu odcisków palców wykorzystuje technologię rozpoznawania 3D na półprzewodnikach.

Specjalna technologia podwaja bezpieczeństwo od obudowy zamka, aż po tylny panel. Wszystko zostało zaprojektowane z myślą o zwiększeniu bezpieczeństwa z perspektywy użytkownika. Konstrukcja posiada zabezpieczenie elektromagnetyczne, czujnik antysabotażowy na panelu przednim, jak wiele innych systemów antysabotażowych. Krótko mówiąc, jeśli ktoś manipuluje przy Twoim zamku, zostaniesz o tym powiadomiony, tak jak zostaniesz powiadomiony, jeśli zapomnisz zamknąć drzwi.

Automatyzacja

Po otwarciu drzwi w salonie powoli zapalają się światła i odsłaniają zasłony, a klimatyzacja i ogrzewanie podłogowe ustawiają się na odpowiednią temperaturę. A kiedy drzwi się zamykają, wspomniane urządzenia elektryczne zostają automatycznie wyłączone, a kamera włącza się, aby chronić Twój dom. To tylko kilka scenariuszy zastosowań, w których nowy inteligentny zamek może ułatwić Ci codzienne życie.

7 sposobów na odblokowanie

  1. Odblokowanie odciskiem palca
  2. Odblokowanie hasłem
  3. Odblokowanie kluczem awaryjnym
  4. Bluetooth
  5. Hasło jednorazowe/okresowe
  6. Odblokowanie HomeKit
  7. Odblokowanie kartą NFC

Zamek jest wyceniany na chińskim rynku na 2 299 juanów, czyli około 1400 zł.

Wiadomo, że zamek będzie na rynek globalny i europejski.

Komentarze

Nie ma jeszcze żadnych komentarzy.

Dodaj komentarz

Niedziela Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek SobotaStyczeń Luty Marzec Kwiecień Maj Czerwiec Lipiec Sierpień Wrzesień Październik Listopad Grudzień