Nowy czujnik otwarcia drzwi okien Aqara P1

list In: Home On: comment Komentarze: 0 favorite Odsłony: 7428

Aqara pokazała nowy czujnik otwarcia drzwi / okien działający na protokole ZigBee 3.0. Czujnik zasilany jest popularną baterią CR123 o pojemności 1400 mAh i może na niej pracować aż 5 lat. Dodatkowo został wyposażony w czujnik sabotażu, zabezpieczający przed nieuprawnionym demontażem czujnika. Poprawiona została czułość wykrywania magnesu czyli zamknięcia. Czujnik jest teraz wyzwalany z odległości 3 cm. Obudowa czujnika wykonana została z białego ABS odpornego na działanie promieni UV i nieżółknącego z biegiem czasu. 

Aqara pokazała nowy czujnik otwarcia drzwi / okien działający na protokole ZigBee 3.0. Czujnik zasilany jest popularną baterią CR123 o pojemności 1400 mAh i może na niej pracować aż 5 lat. Dodatkowo został wyposażony w czujnik sabotażu, zabezpieczający przed nieuprawnionym demontażem czujnika. Poprawiona została czułość wykrywania magnesu czyli zamknięcia. Czujnik jest teraz wyzwalany z odległości 3 cm. Obudowa czujnika wykonana została z białego ABS odpornego na działanie promieni UV i nieżółknącego z biegiem czasu. 

Zdjęcia opublikowane przez Aqarę sugerują, że jest to nowa linia czujników serii P. Na jednym ze zdjęć widać również nowy czujnik ruchu oraz, będący od jakiegoś czasu na rynku, czujnik jakości powietrza Aqara z wyświetlaczem E-ink. Wymiary czujnika to 77x22x22 mm i magnesu 35x11x11 mm. Zasięg do 30 m. Cena nowego czujnika otwarcia to 169 CNY, czyli około 100 PLN.

Komentarze

Nie ma jeszcze żadnych komentarzy.

Dodaj komentarz

Niedziela Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek SobotaStyczeń Luty Marzec Kwiecień Maj Czerwiec Lipiec Sierpień Wrzesień Październik Listopad Grudzień