SIMPLEWAY Automatyczny Dozownik Mydła w piance dla dzieci DUCK

Automatyczny bezdotykowy dozownik mydła w piance dla dzieci Simpleway Automatic Soap Dispenser Kit for Kids to urządzenie, które pomoże w zachowaniu czystości i zwiększy komfort mycia rąk. Wbudowany czujnik podczerwieni już w ułamku sekundy dozuje bogatą pianę, jest to najlepszy sposób na uniknięcie bakterii. Sprawi, że nawet dla dzieci mycie rąk stanie się przyjemnością.

6971098562166
Simpleway
129,00 zł
Brutto Dostawa: 1 dzień
  Bezpieczne zakupy
  Zamów do 14:00, dostawa jutro
  14 dni na zwrot

Automatyczny bezdotykowy dozownik Simpleway Automatic Soap Dispenser Kit for Kids to urządzenie, które pomoże w zachowaniu czystości i zwiększy komfort mycia rąk. Wbudowany czujnik podczerwieni już w ułamku sekundy dozuje bogatą pianę, jest to najlepszy sposób na uniknięcie bakterii. Kremowa i miękka jak chmura pianka nie tylko dba o higienę, ale również jest niezwykle przyjemna, tak że nawet dla dzieci mycie rąk stanie się przyjemnością.

Nowy model nie wymaga wymiany baterii. Wbudowany akumulator po naładowaniu przez port USB-C wystarcza nawet na 8 miesięcy użytkowania. 

Kremowa pianka do mycia rąk z aminokwasami Simpleway została wzbogacona o humektanty, nasycona konwalią, neroli i cytrusami, pozostawia skórę czystą, miękką i gładką. Pojemnik z mydłem o pojemności 300 ml wystarczy na około 400 dozowań.

Zestaw składa się z jednego automatycznego dozownika mydła Simpleway i jednej butelki płynu do mycia rąk Simpleway.

Jako płyn uzupełniający należy stosować środki przeznaczone do tego typu urządzeń, np. mydło w piance Simpleway.

6971098562166

Karta danych

Model
XWZDXSJ11
Wymiary
99 x 73 x 203 mm
Zasilanie
bateria 900 mAh, ładowanie port USB-C
Waga
520 g (z płynem i kablem USC-C)
Pojemność
300 ml
Kolor
Biały
Klasa wodoszczelności
IPX4