Kolejny inteligentny panel sterujący inteligentnym domem od Aqara

list In: Home On: comment Comment: 0 favorite Hit: 7118

Aqara zaprezentowała kolejny panel sterujący inteligentnymi urządzeniami. Panel w postaci kwadratowego ekranu dotykowego LCD o wymiarach 86 mm i grubości 35 mm. Został dopasowany designem do włączników H1. Wyposażony jest w port ethernet 100 mbps do podłączenia sieci przewodowej, podnosząc niezawodność, moduł WiFi DUAL BAND pracujący w obu zakresach 2.4 i 5 GHz, Bluetooth oraz ZigBee 3.0. Za pomocą urządzenia można sterować wszystkimi urządzeniami z ecosystemu Aqara, które dodane mamy do aplikacji Aqara Home.

Aqara zaprezentowała kolejny panel sterujący inteligentnymi urządzeniami. Panel w postaci kwadratowego ekranu dotykowego LCD o wymiarach 86 mm i grubości 35 mm. Został dopasowany designem do włączników H1. Wyposażony jest w port ethernet 100 mbps do podłączenia sieci przewodowej, podnosząc niezawodność, moduł WiFi DUAL BAND pracujący w obu zakresach 2.4 i 5 GHz, Bluetooth oraz ZigBee 3.0. Za pomocą urządzenia można sterować wszystkimi urządzeniami z ecosystemu Aqara, które dodane mamy do aplikacji Aqara Home.

Systemem operacyjnym to QIAO UI, który wygląda na prawdę dobrze. Chciałbym, aby aplikacja DOM miała tak ładny UI. Urządzenie współpracuje z Apple HomeKit, jednak nie liczyłbym na wyświetlanie na ekranie innych urządzeń HomeKit, które dodane mamy w aplikacji DOM. 

Panel jest wstanie rozpoznać głos wielu użytkowników, wyposażony jest w czujnik zbliżeniowy, który włącza ekran, gdy się zbliżymy. Zawartość ekranu możemy dowolnie konfigurować.

Comments

No comment at this time!

Leave your comment

Domenica Lunedì Martedì Mercoledì Giovedì Venerdì SabatoGennaio Febbraio Marzo Aprile Maggio Giugno Luglio Agosto Settembre Ottobre Novembre Dicembre