Yeelock Inteligentny zamek do szafki szuflady Bluetooth

Inteligentny zamek do szuflady lub szafki, sterowany z telefonu przez Bluetooth. Zabezpiecz dowolną szufladę lub szafkę przed dostępem osób nieuprawnionych. Idealne rozwiązanie, aby chronić Twoje dzieci przed miejscami, do których nie powinny zaglądać.

6971910290055
Xiaomi
89,00 zł
Brutto Dostawa: 1 dzień
Ilość Dostępne

Zamki
100% bezpieczne płatności
  Bezpieczne zakupy
  Natychmiastowa wysyłka
  14 dni na zwrot

Inteligentny zamek do szuflady lub szafki, sterowany z telefonu przez Bluetooth. Zabezpiecz dowolną szufladę lub szafkę przed dostępem osób nieuprawnionych. Idealne rozwiązanie, aby chronić Twoje dzieci przed miejscami, do których nie powinny zaglądać. 

Telefon jest kluczem

Twój telefon jest kluczem. Nie martw się o utratę kluczy. Można łatwo odtworzyć zamek przez Bluetooth. Nie ważne, czy jest to regał, szafka nocna czy szafka na akta.

Lekarstwa w bezpiecznym miejscu

Twoje dziecko jest ciekawe wszystkiego, co go otacza? Martwisz się, że może przez pomyłkę połknąć leki lub zranić się jakimś przedmiotem? Ten zamek do szuflady to świetny sposób na ochronę przed zagrożeniami.

Ochrona prywatności, wygoda bez klucza

Nie chcesz, aby inni szperali w szufladzie Twojego biura w dokumentach i rzeczach osobistych. Możesz zabezpieczyć każdą szufladę, nawet jeśli nie ma zamka na klucz. Możesz udostępnić dostęp do sterowania zamkiem innym użytkownikom.

Bardzo niskie zużycie energii

Zasilanie bateryjne AAA (w zestawie), konstrukcja o bardzo niskim zużyciu energii i powiadomienie o niskim poziomie naładowania baterii.

Do każdej szafki i szuflady

Ten produkt można zainstalować w szufladach i szafkach wykonanych z drewna, żelaza, PCV i innych materiałów w domu lub biurze.

6971910290055

Karta danych

Model
ZNGS02YSB
Wymiary
zamek: 118 x 28 x 19 mm, zaczep: 56 x 28 x 10 mm
Protokół łączności
Bluetooth 5.1
Zasilanie
1 x bateria AA
Zasięg
do 10 m