Inteligentny zamek Aqara A100 PRO Bluetooth Zigbee HomeKit

Ewolucja zamków do drzwi zaktualizowana wersja pierwszego globalnego inteligentnego zamka do drzwi Aqara. 18 miesięcy pracy na baterii, 9 metod odblokowania zamka, obsługa Zigbee i Bluetooth, bezpieczny i niezawodny.

6970504216945
Aqara
1 599,00 zł
1 399,00 zł Zniżka 200,00 zł
Brutto Najniższa cena w okresie 30 dni przed promocją: 1 499,00 zł Dostawa: 1 dzień
  Bezpieczne zakupy
  Natychmiastowa wysyłka
  14 dni na zwrot

18 miesięcy pracy na baterii Dzięki technologiom oszczędzania baterii Aqara dołączone baterie typu AA mogą działać dłużej niż 1,5 roku*.

Obsługa Zigbee 3.0 i Bluetooth

Zigbee, najbardziej stabilna i niezawodna technologia inteligentnego domu, służy do obsługi automatyzacji i integracji z chmurą, podczas gdy Bluetooth umożliwia bezpośrednie połączenie z telefonem.

9 metod odblokowania

Stałe, jednorazowe i konfigurowalne hasła, odcisk palca, karta NFC, klucz mechaniczny, aplikacja Aqara Home, HomeKit / Siri, Asystent Google. Wiele metod odblokowywania ułatwia użytkowanie zamka w różnych sytuacjach.

Cichy mechanizm

Ryglowanie drzwi polega na mechanicznym uniesieniu klamki do góry, a odryglowanie przez naciśnięcie klamki, ale tylko od środka, a od zewnątrz tylko gdy mechanizm zamka jest odbezpieczony elektronicznie. 

Szybki i ergonomiczny czytnik linii papilarnych

Szybki czytnik linii papilarnych jest wbudowany w uchwyt klamki, dzięki czemu Twój kciuk będzie go naturalnie dotykał podczas otwierania drzwi. Dzięki temu weryfikacja będzie szybsza i łatwiejsza niż kiedykolwiek.

Asystent Google i obsługa HomeKit Blokada drzwi A100 została zaprojektowana do natywnej współpracy z Apple HomeKit, a także obsługuje odblokowywanie za pomocą Asystenta Google.

Zdalnie konfigurowane hasła i ustawienia Wreszcie hasła i ustawienia blokady można skonfigurować zdalnie za pośrednictwem Zigbee, co pozwala na wykorzystanie A100 w wynajmie nieruchomości lub w hotelarstwie.

Klucz mechaniczny i port typu C Nawet jeśli baterie się wyczerpią, nadal możesz otworzyć A100 za pomocą klucza mechanicznego lub ładując go przez ukryty port typu C.

Klawiatura z przyciskiem trybu nieobecności

Oprócz klawiatury, która jest niewidoczna, dopóki jej nie dotkniesz, A100 ma oddzielny przycisk trybu nieobecności, który może być używany w automatyce.

* Zgodnie z regularną częstotliwością korzystania z zamka

** wymagany jest koncentrator Aqara Zigbee 3.0

Łatwy dostęp, łatwy w użyciu dla każdego

Dzięki 9 metodom odblokowania, A100 zapewni Tobie, Twojej rodzinie, przyjaciołom i tymczasowym gościom bezproblemową wygodę wychodzenia i powrotu do domu.

 • Stałe hasła
 • Jednorazowe hasła
 • Konfigurowalne hasła
 • NFC do otwierania telefonem iPhone lub Apple Watch Apple Home Key
 • Odcisk palca
 • Karta NFC (nie wchodzi w skład zestawu)
 • Klucz mechaniczny
 • Aplikacje: Aqara Home, Apple Home HomeKit,
 • Asystenci: Apple Siri, Google Assistant 
 • Śledź status dla dodatkowego spokoju Dzięki wbudowanym wielu czujnikom może wykryć stan otwarcia i zamknięcia drzwi i natychmiast przypomnieć, jeśli zostawisz je otwarte. Jest również dostępny do zdalnego przeglądania dziennika odblokowywania w celu łatwego śledzenia dokładnego czasu i zapisów.
 • Alarm o długim czasie otwarcia drzwi
 • Alarm sabotażu
 • Ostrzeżenia o nieprawidłowych próbach
 • Historia zdarzeń zapisywana w chmurze

Możliwość zdefiniowania 75 haseł zwykłych i tymczasowych, 25 urządzeń NFC i 50 odcisków palców.

Ciągłe połączenie, jak zawsze Łącząc się z koncentratorem Zigbee 3.0 Aqara, możesz łatwo zdalnie sterować zamkiem drzwi za pomocą głosu, a także używać go w automatyce. Zdalnie konfigurowane hasła i monitorowanie statusu zapewniają również większą wygodę w wynajmie nieruchomości lub hotelarstwie.

Bezpieczne zasilanie

Bardzo długa żywotność baterii Technologie oszczędzania energii umożliwiają działanie przez ponad 1,5 roku*, co czyni A100 PRO jednym z najtrwalszych zamków do drzwi na rynku.

Zasilanie awaryjne

Co więcej, zestaw baterii A100 składający się z 8 baterii AA jest podzielony na dwie grupy, które mogą pracować niezależnie i zwracać uwagę użytkownika w przypadku braku zasilania jednej z grup. Port typu C / klucz mechaniczny Nie musisz się również martwić, nawet jeśli nie ma baterii, możesz ją łatwo naładować za pomocą powerbanku przez port typu C. Obsługiwany jest również klucz mechaniczny.

* Rzeczywista żywotność baterii może się różnić w zależności od ustawień urządzenia, środowiska sieciowego i częstotliwości użytkowania.

Ergonomiczny czytnik linii papilarnych, któremu możesz zaufać

Wyposażony w szybki i precyzyjny czytnik linii papilarnych w uchwycie, A100 PRO jest w stanie reagować w naturalny sposób i skutecznie eliminować fałszywe odciski palców.

Urodzony, by mieć bezpieczny dostęp do wszystkiego

Przekręć gałkę nocnego zatrzasku lub klamkę do pełnej blokady Uniesienie klamki zapewni Ci dodatkowy poziom bezpieczeństwa poprzez zablokowanie wszystkich wielopunktowych rygli, podczas gdy gałka nocnego zatrzasku steruje oddzielnym ryglem, który ochroni Cię od środka.

Oddzielny przycisk trybu nieobecności

Oprócz klawiatury, która jest niewidoczna, dopóki jej nie dotkniesz, A100 ma oddzielny przycisk trybu nieobecności, który może być używany w automatyce do uzbrajania systemu bezpieczeństwa i wyłączania rzeczy, gdy wychodzisz.

Uzbrajanie i rozbrajanie systemu alarmowego

Aqara automatycznie bez naciskania jakichkolwiek przycisków poprzez podniesienie klamki JEŚLI drzwi są zablokowane przez podniesienie klamki od zewnątrz NASTĘPNIE Uzbrój system alarmowy, wyłącz światła i grzejnik

Uruchamiaj różne sceny w zależności od tego, kto wszedł do pokoju. JEŚLI osoba 1 otworzy drzwi, WTEDY włącz zimne oświetlenie sufitowe, ustaw AC na 18'C JEŚLI osoba 2 otworzy drzwi, WTEDY włącz ciepłą lampę wiszącą, ustaw AC na 24 C, włącz muzykę

Zwiększ bezpieczeństwo, rozpoczynając nagrywanie i inicjując rozpoznawanie twarzy JEŚLI zamek został otwarty za pomocą mechanicznego klucza, TO Kamera Hub G3 zwróci się do drzwi, rozpocznie nagrywanie i wyśle ​​powiadomienie, jeśli nie zostanie wykryta żadna znajoma twarz.

Specyfikacja

Typ: Zamek wpuszczany z klamką A100 PRO Zigbee Bluetooth

Możliwość modernizacji: Zmodernizuj swój poprzedni zamek N100 Zigbee bez wiercenia drzwi! (A100 może być podłączony do już zainstalowanego wpustu N100*: wymagana jest tylko wymiana paneli zamka i wkładki).

Funkcje sprzętowe: Pokrętło zatrzasku nocnego Podnieś uchwyt, aby całkowicie zablokować/wyzwolić działanie Przycisk trybu Away

Obsługiwana grubość drzwi: 40-80 mm

Typ i żywotność baterii: 8 x AA (4 x główne, 4 x zapasowe) 18 miesięcy

Poziom bezpieczeństwa produktu Klasa B  

Poziom bezpieczeństwa wkładki zamka Klasa C

Metody otwierania zamka:

 1. Odcisk palca
 2. Klucz mechaniczny
 3. HomeKit / Siri (Bluetooth, zdalne, automatyzacje, Apple Home Key)
 4. Aqara Home (Bluetooth, zdalne, automatyzacje) region CN
 5. Stałe hasło
 6. Jednorazowe Hasło
 7. Zdalnie konfigurowane hasło
 8. Karta NFC
 9. Asystent Google (chmura przez koncentrator)

Dołączone dodatkowe akcesoria: Klucz mechaniczny × 2

* Aby uzyskać lepsze efekty, zaleca się zainstalowanie oryginalnego wpustu A100 dołączonego do zestawu.

6970504216945

Karta danych

Model
ZNMS02ES
Wymiary
375 x 77 x 23. 6 mm
Protokół łączności
Zigbee, Bluetooth 5.0, NFC