Głośnik Apple HomePod mini pomarańczowy

Niezwykle stylowy i niezwykle inteligentny, mały głośnik. Apple HomePod mini jest wyposażony w technologię  Bluetooth 5.0, WiFi i sterowanie głosowe za pośrednictwem Apple Siri. Gra z doskonale dostrojonym dźwiękiem 360°, dzięki pełnozakresowemu kontrolerowi i 2 pasywnym emiterom.

194252271865
Apple
679,00 zł
Brutto
  Bezpieczne zakupy
  Natychmiastowa wysyłka
  14 dni na zwrot

Niezwykle stylowy i niezwykle inteligentny, mały głośnik. Apple HomePod mini jest wyposażony w technologię  Bluetooth 5.0, WiFi i sterowanie głosowe za pośrednictwem Apple Siri. Gra z doskonale dostrojonym dźwiękiem 360°, dzięki pełnozakresowemu kontrolerowi i 2 pasywnym emiterom. Chip Apple S5 zapewnia zrównoważony dźwięk przy każdym poziomie głośności.

 • Niezwykle stylowy wygląd z podświetlanym panelem dotykowym
 • Technologia bezprzewodowa Bluetooth 5.0, zasięg 10 m
 • Połączenie sieciowe WiFi 802.11n, bezpośredni dostęp dla gości
 • Wyposażony w pełnozakresowy kontroler i podwójne nadajniki
 • Doskonały dźwięk z głębokimi basami i jasnymi wysokimi częstotliwościami
 • 360° rozpraszanie dźwięku pod każdym kątem
 • Dźwięk multiroom z AirPlay 2, parowanie stereo
 • Czip Apple S5, zapewniający zrównoważony dźwięk przy dowolnej głośności
 • Możliwość sterowania głosowego przez Apple Siri
 • Funkcja interkomu do wysyłania wiadomości do całego domu
 • Obsługa sterowania urządzeniami HomeKit w domu

Apple HomePod to przełomowy głośnik, dostosowujący się do przestrzeni, w której został umieszczony, zapewniając tym samym zawsze znakomitą jakość dźwięku. Wykorzystując Apple Music i Siri udostępnia innowacyjny sposób odkrywania muzyki i interakcji z odtwarzaczem w Twoim domu. Może Ci również pomóc w realizacji codziennych zadań i kontrolować Twój inteligentny dom - a wszystko to osiągniesz, jedynie wykorzystując swój głos. 

Potężny dźwięk - małe rozmiary

Specjalnie zaprojektowany głośnik Apple HomePod zapewni Ci bogate, pełne niuansów brzmienie, które zaskakuje, biorąc pod uwagę jego rozmiary. Niestandardowa technologia audio opracowana przez firmę Apple i zaawansowane oprogramowanie pozwalają dostarczać precyzyjne dźwięki wypełniające całe pomieszczenie. Przy niecałych 20 cm wysokości, HomePod zaskakuje możliwościami, jednocześnie pasując do każdego zakątka w Twoim domu. 

Głęboki bas i zasięg, które możesz poczuć

Zaprojektowany przez Apple głośnik niskotonowy o wysokim wychyleniu został umieszczony u góry HomePod, tworząc szeroką gamę głębokich niskich tonów, które dają przewagę nad każdym tradycyjnym głośnikiem. Wbudowane mikrofony analizują sygnał powracający do głośnika tak, aby eliminować pogłosy i echo. Urządzenie posiada także mikrofon specjalnie zaprojektowany z myślą o basach. Dzięki temu uzyskasz bogate i spójne brzmienie. Mocny silnik napędza membranę o imponującej, jak na tak małe urządzenie średnicy wynoszącej 20 mm - bas będzie doskonały nawet wtedy, gdy HomePod będzie grał cicho w tle.

Doskonałe brzmienie niezależnie od miejsca

Głośnik HomePod brzmi perfekcyjnie niezależnie od tego, gdzie go umieścisz. Co więcej - nieważne jest również, gdzie Ty się znajdujesz. Urządzenie posiada 6 wbudowanych mikrofonów rozmieszczonych dookoła obudowy tak, aby umożliwiać odebranie całego dźwięku w danym pomieszczeniu. Kiedy więc odezwiesz się do Siri, zaawansowany system przetwarzania sygnału, wykorzystujący redukcję echa i szumu, pozwala HomePod usłyszeć Cię bez potrzeby podnoszenia przez Ciebie głosu - nawet jeżeli w pomieszczeniu gra głośna muzyka. To co mówisz jest szyfrowane i anonimowo wysyłane do serwerów Apple bez powiązania z Twoim Apple ID. Możesz więc czuć się bezpiecznie we własnym domu.

Wszystko wokół Ciebie ma znaczenie

Zaprojektowana specjalnie dla HomePod matryca siedmiu głośników wysokotonowych, które mają własne, dedykowane wzmacniacze, zapewnia doskonałą kontrolę kierunkową. Odpowiednia konstrukcja głośnika sprawia, że dźwięk jest emitowany równomiernie wokół urządzenia, zapewniając znakomite wrażenie przestrzenności. Takie rozwiązania praktycznie eliminuje odbicia od stołu i pozwala uzyskać spójny dźwięk o wysokiej jakości. Główny wokal i instrumenty są transmitowane na środek pomieszczenia, natomiast pozostałe dźwięki trafiają do lewego i prawego kanału, dzięki czemu są odbijane od ścian. To pozwala na wypełnienie całego pokoju muzyką.

Niezwykle inteligentny

HomePod wykorzystuje zaprojektowany przez Apple układ A8, który pozwala na działanie wszystkich innowacji wprowadzonych w tym głośniku. Dzięki niemu możliwa jest bezproblemowa praca Siri, która pomoże Ci w realizacji Twoich zadań. Błyskawiczne buforowanie i natychmiastowe dostosowywanie się do charakterystyki odtwarzanego dźwięku pozwala za każdym razem uzyskać możliwie najlepsze brzmienie. 

Przyjemność nie tylko dla zmysłu słuchu

HomePod to nie tylko perfekcyjne brzmienie, ale również wygląd, który sprawia, że doskonale uzupełni każde wnętrze. Bezszwowa tkanina siatkowa, którą został owinięty, została zaprojektowana zarówno pod kątem doskonałego brzmienia, jak i wrażeń estetycznych. Takie rozwiązanie pozwala na uzyskanie przezroczystej konstrukcji dla fal dźwiękowych, przy jednoczesnym zapewnieniu nienagannej stylistyki.

HomePod automatycznie wie, jak odnaleźć się w każdym pomieszczeniu

Konfiguracja głośnika HomePod jest automatyczna i niezwykle szybka. Wystarczy go uruchomić, a Twoje urządzenie z systemem iOS od razu je wykryje. Głośnik jest wyposażony w system identyfikacji i analizy przestrzeni, co sprawia że automatycznie dopasuje się do wnętrza, dostarczając doskonałe brzmienie - niezależnie od miejsca, w którym go ustawisz. Połącz go z drugim głośnikiem HomePod, aby uzyskać wrażenia stereo. Głośniki automatycznie dostosują swoją pracę do siebie, tak aby dostarczyć Ci możliwie najlepsze doznania. Wykorzystaj AirPlay 2, aby przenieść dźwięk do różnych pomieszczeń. Możesz więc poprosić Siri, aby zagrała w salonie utwory jazzowe, natomiast w pokoju Twojego dziecka odtworzyła jego ulubione melodie. HomePod może posłużyć również do sterowania innymi głośnikami jedynie za pomocą głosu. 

Inteligencja Siri pomaga również dotrzeć do ulubionych utworów i nowych wykonawców. W połączeniu z Apple Music masz dostęp do ponad 45 milionów utworów. Siri uczy się tego, co lubisz i czego słuchasz na co dzień, proponując Ci kolejnych artystów. Wystarczy o tym powiedzieć. Odkryj dźwięki, które pokochasz.

Muzyka z różnych źródeł

Wykorzystaj AirPlay w celu odtwarzania muzyki z różnych źródeł i strumieniowania z filmów, wiadomości, relacji sportowych i audiobooków. Dzięki temu otrzymasz dostęp do najpopularniejszych serwisów, zapewniających rozrywkę na najwyższym poziomie.

Wybieraj spośród 500 000 podcastów dostępnych w Apple Podcasts. Słuchanie ulubionych nadawców i szukanie nowych jest tak samo proste, jak w przypadku eksplorowania utworów muzycznych - po prostu podziel się swoją opinią z Siri i poproś o wyszukanie kolejnych podcastów. 

Inteligentny dom

Siri nie tylko pomoże Ci w doborze ulubionych dźwięków, ale również w zarządzaniu Twoim inteligentnym domem. Poproś o zaprezentowanie najświeższej prognozy pogody, zostawiaj domownikom notatki, takie jak np. "Wrócę nieco później", przeglądaj zadania w kalendarzu, steruj inteligentnymi akcesoriami w Twoim domu i wykonuj wiele zadań jedynie za pomocą głosu. Możesz poprosić o zapalenie światła, ustawienia czasomierza czy zmianę temperatury w pomieszczeniu. Co więcej możesz ustawić scenę, np. "Dzień dobry", aby dostosować działanie akcesoriów. 

Głośnik jest kompatybilny z urządzeniami Apple: 

iPhone: 5s, SE, 6, 6 Plus, 6s, 6s Plus, 7, 7 Plus, 8, 8 Plus, X

iPad: mini 2, mini 3, mini 4, Air, Air 2, 5-tej generacji, 6-tej generacji, Pro (9,7'', 10,5'', 12,9'')

iPod touch: 6-tej generacji

194252271865

Karta danych

Model
A2374
Wymiary
84.3 x 97.9 mm
Zasilanie
Zasilacz USB C
Waga
345 g
Kolor
Biały