Oczyszczacz powietrza Xiaomi Smartmi Air Purifier P1 EU HomeKit silver

Xiaomi SmartMi Air Purifier P1 z dwufunkcyjnym czujnikiem laserowym PM2.5 i PM10, monitorującym jakość powietrza z odczytem zanieczyszczeń powietrza. Dokonuje dokładnej analizy jakości powietrza, zapewniając automatyczną optymalizację stopnia filtracji. Zgodny z Apple HomeKit.

6970403201769
Smartmi
479,00 zł
459,00 zł Zniżka 20,00 zł
Brutto Dostawa: 1 dzień
Ilość Dostępne

100% bezpieczne płatności
  Bezpieczne zakupy
  Natychmiastowa wysyłka
  14 dni na zwrot

Oczyszczacz powietrza Xiaomi Smartmi Air Purifier P1 HomeKit silver

WERSJA EU - POLSKA DYSTRYBUCJA

Inteligentne połączenie analizy środowiska i oczyszczania powietrza

Xiaomi SmartMi Air Purifier P1 posiada dwufunkcyjny czujnik laserowy, który monitoruje jakość powietrza w pomieszczeniach i odczytuje zanieczyszczone powietrze w pomieszczeniach. Dwufunkcyjny laserowy czujnik cząstek stałych PM2.5/PM10 dokonuje dokładnej analizy jakości powietrza, zapewniając automatyczną optymalizację stopnia filtracji.

Wysoka wydajność czyszczenia dzięki filtrowi True HEPA

Wysokiej jakości materiały filtrujące w Xiaomi SmartMi Air Purifier P1 szybko i łatwo oczyszczają powietrze w pomieszczeniach. Dzięki innowacyjnym materiałom filtrującym, SmartMi Air Purifier P1 usunie 99,9% dymu w ciągu zaledwie 1 godziny, a także usunie do 99,98% cząsteczek PM10 (alergeny pyłków, roztoczy, alergeny zwierząt domowych) i PM2,5 (kurz, emisje przemysłowe, bakterie i wirusy, dym, pleśń / zarodniki) na obszarze do 80 metrów kwadratowych.

Mały, lekki, jeszcze bardziej wydajny

Oczyszczacz powietrza Xiaomi SmartMi Air Purifier P1, o wielkości doniczki do kwiatów, szybko oczyszcza obszar do 100 metrów sześciennych w ciągu 1 godziny. Mieszkanie o powierzchni 60 metrów kwadratowych może być oczyszczone przez Smartmi Air Purifier P1 w ciągu zaledwie 30 minut. Funkcja cyklicznego czyszczenia 360° sprawia, że pozbywanie się zanieczyszczeń w mieszkaniu jest jeszcze bardziej efektywne.

Inteligentna technologia dla domu

Oczyszczacz powietrza przygotuje Twoje mieszkanie na Twój przyjazd! Zdalne sterowanie za pomocą aplikacji Mi-Home pozwala na kontrolowanie Xiaomi SmartMi Air Purifier P1, gdy jesteś poza domem. "Zielona" technologia jest już blisko Ciebie! Xiaomi SmartMi Air Purifier P1 można podłączyć do systemu zarządzania inteligentnym domem i sterować nim za pomocą Google Assistant, Amazon Alexa, Apple HomeKit.

Główny cechy

  • Objętość oczyszczonego powietrza na minutę 4160 litrów
  • Żywotność filtra 6-12 miesięcy
  • Usuwanie do 99,9% dymu w ciągu 1 godziny
  • Wykrywanie cząstek stałych - PM10 i PM2.5
  • Zgodny a Apple HomeKit
6970403201769