Aqara czujnik ruchu P1 EU

Aqara Motion Sensor P1 wykrywa ruch ciała i stan oświetlenia otoczenia. Jeśli w obszarze detekcji znajdują się poruszające się osoby lub nastąpiła zmiana oświetlenia otoczenia, czujnik ruchu wyśle powiadomienie do aplikacji Aqara Home poprzez podłączony koncentrator Aqara Zigbee 3.0.

6970504215979
Aqara
124,00 zł
114,00 zł Zniżka 10,00 zł
Brutto Dostawa: 1 dzień
Ilość Dostępne

100% bezpieczne płatności
  Bezpieczne zakupy
  Natychmiastowa wysyłka
  14 dni na zwrot

Aqara Czujnik Ruchu P1

Aqara Motion Sensor P1 wykrywa ruch ciała i stan oświetlenia otoczenia. Jeśli w obszarze detekcji znajdują się poruszające się osoby lub nastąpiła zmiana oświetlenia otoczenia, czujnik ruchu wyśle powiadomienie do aplikacji Aqara Home poprzez podłączony koncentrator Aqara Zigbee 3.0 lub łącze do innych urządzeń.

AQARA Motion Sensor P1 (MS-S02)

Konfigurowalny limit czasu detekcji: Wreszcie, czas wykrywania może być skonfigurowany bez konieczności modyfikacji sprzętu. Wystarczy ustawić dowolny limit czasu z zakresu od 1 do 200 sekund, potwierdzić przyciskiem urządzenia, a czujnik P1 nie będzie się blokował przez minutę, jak dotychczas. (Uwaga: skrócenie czasu wykrywania prowadzi do skrócenia czasu pracy baterii).

5-letnia żywotność baterii: Dzięki technologiom oszczędzania energii i ulepszonym bateriom czujnik ruchu P1 może teraz osiągnąć rekordową, pięcioletnią żywotność baterii, co sprawi, że jego baterie będą działać długo nawet w przypadku bardzo niskich temperatur lub błyskawicznych czasów wykrywania.

Wszechstronna kompatybilność: Zgodność z najpopularniejszymi ekosystemami inteligentnego domu. Obsługiwane są aplikacje HomeKit, Alexa, IFTTT i inne. Obsługa matrycy będzie dostępna jako aktualizacja OTA hubów Aqara po oficjalnym wydaniu specyfikacji.

Pole widzenia 170°: Wyjątkowo szerokie pole widzenia, 170° dla odległości do 4 metrów i 150° dla odległości do 7 metrów. Ponadto, dzięki uniwersalnej podstawce 360 stopni, kąt widzenia można dostosować tak, aby wykrywany był tylko ruch w wybranym obszarze (np. łóżko lub zlew).

Regulowana czułość: Użytkownik może skonfigurować, jak czuły ma być czujnik. Trzy tryby czułości (wysoki, średni i niski) odnoszą się do odległości, z jakiej czujnik będzie wyzwalany, co może pomóc w ograniczeniu liczby fałszywych alarmów i uczynić instalację bardziej elastyczną.

Wbudowany czujnik światła: Czujnik światła wbudowany w czujnik P1 może być wykorzystany do bardziej precyzyjnego sterowania oświetleniem. Na przykład włączać światła tylko wtedy, gdy jest ciemno i wykryto ruch, aby oszczędzać energię i wydłużyć żywotność świateł. 

Automatyzacja inteligentnego domu: Czujnik ruchu jest naturalnym elementem większości automatyzacji inteligentnego domu: skonfiguruj warunki IF oraz działania THEN, a wiele rutynowych czynności, takich jak włączanie świateł, odsłanianie zasłon czy sterowanie telewizorem, zostanie zautomatyzowanych*. 

Alarm lokalny i zdalny: Dzięki systemowi Aqara Home Alert System, Motion Sensor P1 może stać się niezawodnym urządzeniem zabezpieczającym: skonfiguruj tryb oddalenia w aplikacji i ciesz się stałym monitoringiem, lokalnymi alarmami dźwiękowymi i świetlnymi oraz powiadomieniami w chmurze w przypadku wykrycia ruchu. Możesz też użyć go w HomeKit lub innych obsługiwanych systemach w tym samym celu.

Protokół Zigbee 3.0: Korzystaj z zalet najszybszej, najbardziej stabilnej i energooszczędnej technologii inteligentnego domu. Większa stabilność i kompatybilność (bardziej ustandaryzowany protokół), dłuższe wsparcie i więcej funkcji.

Przyszłościowe zabezpieczenie przez OTA: czujnik obsługuje teraz aktualizacje OTA, co oznacza, że nowe funkcje i poprawki mogą być dodawane po wydaniu produktu.

* Do tej funkcjonalności wymagane są HUB Aqara M2.

Specyfikacja

 • Model: MS-S02
 • Bateria: CR2450
 • Protokoły bezprzewodowe: Zigbee 3.0
 • Wymiary: 33,1×33,1×41,6 mm
 • Temperatura pracy: -10°C ~ 55°C (14°F ~ 131°F )
 • Wilgotność robocza: 0 ~ 95%RH, bez kondensacji
 • Częstotliwość pracy Zigbee: 2405-2480 MHz
 • Maksymalna moc wyjściowa: Zigbee ≤ 13 dBm 

Zawartość opakowania:

 • Czujnik ruchu P1 × 1
 • uchwyt × 1
 • naklejka × 1
 • instrukcja obsługi × 1
6970504215979

Karta danych

Model
MS-S02
Wymiary
33 x 33 x 41 mm
Temperatura robocza
-10 ℃ - + 55 °C
Wilgotność robocza
0 - 95% RH, bez kondensacji
Protokół łączności
ZigBee 3.0
Zasilanie
Bateria CR2450