• Czekamy na dostawę

Aqara Lampka nocna LED z czujnikiem ruchu i zmierzchu

79,00 zł
Brutto

Różne opcje montażu. Zasilana dwoma bateriami R6. 8 miesięcy pracy na bateriach. Czujniki światła oraz ruchu. Delikatne i przyjemnie ciepłe światło.

Ilość
Czekamy na dostawę

 

Bezpieczne zakupy

 

Natychmiastowa wysyłka

 

14 dni na zwrot

Stylowy design

Ponadczasowy design sprawia, że lampka LED Aqara z łatwością wpasuje się w każde wnętrze, a czujnik światła i ruchu zapewnią aktywowanie światła oraz przyjemne i delikatne oświetlenie pomieszczenia nocą.

Praktyczne rozwiązania

Magnetyczny uchwyt pozwoli zawiesić w każdym miejscu - w szafie, na schodach, przy łóżku czy w korytarzu. Możesz wygodnie zmieniać jego lokalizację bez konieczności podłączania przewodów, a dzięki spodzie z samoprzylepną taśmą, zapewnisz stabilne mocowanie gdziekolwiek zapragniesz.

Oświeć drogę do lodówki

Magnes umieszczony z tyłu lampki, pozwoli Ci na łatwe zawieszenie jej na lodówce lub dowolnej metalowej powierzchni.

Długa praca na baterii

Dzięki energooszczędnej technologi LED lampka pracuje na dwóch bateriach nawet 8 miesięcy, jeśli nie jest używany w trybie światła dziennego częściej, niż 15 razy na dzień przez 20 sekund. Czujnik podczerwieni wykrywa ruch w zasięgu 5-7 metrów, w rozpiętości 120 stopni. 

Automatyczna

Po wykryciu ruchu w ciemności, światło automatycznie zapala się, a po kilkunastu sekundach gaśnie.

Delikatna

Emitowane światło o ciepłej barwie zapewnia delikatny, przyjemny blask. Łagodne oświetlenie nie zakłóci snu reszty domowników i nie podrażni zaspanych oczu, a jedynie delikatnie rozjaśni ciemność.

6970504214736

Opis

Model
GYXYD11LM
Wymiary
175 x 35 x 24 mm
Strumień świetlny
120° w poziomie, 30° w pionie
Temperatura koloru
2700 K
Zasięg
5-6 m

Specyficzne kody