Pilot Yeelight Bluetooth

47,00 zł
Brutto

Za pomocą pilota Yeelight Bluetooth możesz w łatwy i szybki sposób sterować swoim oświetleniem oraz modułami przekaźnikowymi Yeelight.

Ilość
Dostępne

 

Bezpieczne zakupy

 

Natychmiastowa wysyłka

 

14 dni na zwrot

Praktyczność i wygoda w jednym

Za pomocą pilota Yeelight Bluetooth możesz w łatwy i szybki sposób sterować swoim oświetleniem oraz modułami przekaźnikowymi. Umożliwia dostosowanie poziomu jasności czy barwy światła do każdej sytuacji bez konieczności uruchamiania aplikacji oraz włączania i wyłączania urządzeń elektrycznych podłączonych do modułu dopuszkowego Yeelight.

Niezawodny i wytrzymały. Zaprojektowany dla Twoich potrzeb

Oprócz tego, że pozwala na zdalne włączanie i wyłączanie światła, umożliwia również sterowanie barwą i jasnością. Ciesz się ciepłym blaskiem podczas relaksu, a z chłodnego świata skorzystaj podczas czytania książki, czy pracy przed monitorem.  

Prosty design

Zaprojektowany z myślą o prostocie i stylowym design. Stworzony z wysokiej jakości materiałów, pilot Yeelight to esencja stylu i elegancji w jednym. Z myślą o częstym użytkowaniu, Został wykonany z dbałością o najmniejsze szczegóły. Dzięki prostej formie,  wpasuje się we wnętrze każdego domu.

Wytrzymały

Bateria w pilocie Yeelight, pozwala na rok użytkowania, biorąc pod uwagę, że skorzystasz z niego nawet do 40 razy dziennie! Dzięki trwałej i wysuwanej osłonie, wymiana baterii jest łatwa i nie sprawia najmniejszych problemów.

6924922202141

Opis

Model
YLYK01YL
Protokół łączności
Bluetooth
Zasilanie
Bateria CR2032

Specyficzne kody