• Nowy

Aqara Hub M2 EU Gateway HomeKit

236,00 zł
Brutto

Aqara Hub M2 WERSJA EU - najbardziej zaawansowane i przyszłościowe centrum inteligentnego domu. Wspiera: ZigBee 3.0, Bluetooth 5.0 BLE, WiFi, Ethernet, IR.

Ilość
Dostępne

Darmowa dostawa obowiązuje od 200 zł.
Do darmowej dostawy brakuje 200 zł.
 

Bezpieczne zakupy

 

Natychmiastowa wysyłka

 

14 dni na zwrot

Aqara Hub M2 WERSJA EU - najbardziej zaawansowane i przyszłościowe centrum inteligentnego domu.

Obsługa Zigbee 3.0, do 128 urządzeń

Do koncentratora można podłączyć do 128 urządzeń Aqara Zigbee.
(wymagane są urządzenia repeater, takie jak inteligentna wtyczka i przełącznik ścienny)

Sterowanie na podczerwień 360°

Steruj istniejącymi urządzeniami na podczerwień z dowolnej części pokoju za pomocą głosu i lokalnych automatyzacji. (Obsługiwane są Apple Siri, Amazon Alexa, Google Assistant, Yandex Alisa, Mail.ru Marusya i inne).

Co więcej, urządzeniami IR podłączonymi do M2 można również sterować głosowo za pośrednictwem Siri, Asystenta Google, Amazon Alexa. (Tylko niektóre typy urządzeń, takie jak TV i AC, są obecnie obsługiwane przez Asystenta Google i Amazon Alexa, podczas gdy Siri Shourtcuts obsługują pełną listę urządzeń).

Port Ethernet RJ-45 i lepsze WiFi 

Połączenie przewodowe przez Ethernet RJ-45 dla większej stabilności i krótszego czasu odpowiedzi. Port Ethernet RJ-45 - Oprócz Wi-Fi, Aqara Hub M2 obsługuje połączenie przewodowe przez Ethernet RJ-45 dla dodatkowej stabilności i krótszego czasu odpowiedzi.

Podwójna antena Wi-Fi - Aby zapewnić możliwie najlepsze połączenie bezprzewodowe kilkudziesięciu czujników i kontrolerów, Aqara HUB M2 jest wyposażony w mocniejszą antenę 2x2 MIMO Wi-Fi.

Wbudowany głośnik

Może być używany jako alarm lub dzwonek do drzwi dzięki konfigurowalnym automatyzacjom. Aqara Hub M2 jest wyposażony we wbudowany głośnik, którego można używać na wiele sposobów:

  • Alerty bezpieczeństwa
  • Dzwonek do drzwi
  • Budzik
  • Konfigurowalne dzwonki

Zasilanie przez USB

Bardziej elastyczna instalacja i opcjonalne zasilanie bateryjne dzięki obsłudze zasilania Micro-USB 5 V 1A.

Port Micro-USB - może być zasilany z dowolnego źródła zasilania 5 V 1 A, takiego jak ładowarka do smartfona lub gniazdo ścienne USB. Możliwe jest podtrzymywanie bateryjne za pomocą power banku (brak w zestawie).

Wszechstronna kompatybilność

Używaj swojego ulubionego asystenta głosowego ** lub ekosystemu inteligentnego domu razem z automatyzacją aplikacji Aqara Home.

Aqara Hub M2

Wieloprotokołowa brama zapewniająca maksymalną kompatybilność i przyszłościowe zabezpieczenie.

Zigbee 3.0 jest połączony z nadajnikiem podczerwieni, Bluetooth Low Energy i Wi-Fi b/g/n, aby obsługiwać maksymalną liczbę urządzeń w lokalnych automatyzacjach.

Uwaga: w tej chwili żadne urządzenia podrzędne Ble nie są dostępne, ale będą dostępne wkrótce. Aqara Hub M2 nie jest routerem Wi-Fi. Do podłączenia go do innych obsługiwanych urządzeń Wi-Fi wymagany jest router Wi-Fi.

Aqara Hub M2 sprawia, że ​​Twoje urządzenia Aqara są kompatybilne z szeroką gamą ekosystemów inteligentnego domu i asystentów głosowych. Obsługiwane są Apple HomeKit, Google Assistant, Amazon Alexa i inne.

Aqara Hub M2 obsługuje szeroką gamę czujników Aqara, co czyni go wszechstronnym rozwiązaniem bezpieczeństwa niewymagającym subskrypcji. Każdy czujnik Aqara ma żywotność baterii ponad 2 lata i może być również używany w automatyce.

Zapomnij o ręcznym włączaniu i wyłączaniu urządzeń. Można to zrobić automatycznie za pomocą Aqara Hub M2 i aplikacji Aqara Home.

Poprzez wbudowany kontroler podczerwieni Aqara Hub M2: klimatyzatory, telewizory i projektory, grzejniki i bojlery, telewizory...

Za pośrednictwem urządzeń dziecięcych podłączonych do koncentratora M2: światła, wentylatory wyciągowe, nawilżacze, wentylatory, ...

Najwyższej klasy komponenty są zapakowane w uniwersalną i kompaktową czarną obudowę, która uzupełni każdy wystrój.

Materiał o wysokiej przepuszczalności zapewnia najlepszą możliwą wydajność nadajnika podczerwieni, anten Zigbee 3.0, Bluetooth i Wi-Fi.

6970504213777

Opis

Model
HM2-G01 (EU)
Wymiary
100.5 × 30.75 mm
Protokół łączności
Wi-Fi IEEE 802.11 B/G/N 2.4 GHz, Zigbee 3.0, Bluetooth 5
Zasilanie
5V-1A lub 5V-2A
Kolor
czarny

Specyficzne kody