Aqara HUB M2 EU Gateway HomeKit

198,00 zł
Brutto

Aqara Hub M2 WERSJA EU - najbardziej zaawansowane i przyszłościowe centrum inteligentnego domu. Wspiera: ZigBee 3.0, Bluetooth 5.0 BLE, WiFi, Ethernet, IR.

Ilość
Dostępne

 

Bezpieczne zakupy

 

Natychmiastowa wysyłka

 

14 dni na zwrot

Aqara Hub M2 WERSJA EU - najbardziej zaawansowane i przyszłościowe centrum inteligentnego domu.

Obsługa Zigbee 3.0, do 128 urządzeń

Do koncentratora można podłączyć do 128 urządzeń Aqara Zigbee.
(wymagane są urządzenia repeater, takie jak inteligentna wtyczka i przełącznik ścienny)

Sterowanie na podczerwień 360°

Steruj istniejącymi urządzeniami na podczerwień z dowolnej części pokoju za pomocą głosu i lokalnych automatyzacji. (Obsługiwane są Apple Siri, Amazon Alexa, Google Assistant, Yandex Alisa, Mail.ru Marusya i inne).

Co więcej, urządzeniami IR podłączonymi do M2 można również sterować głosowo za pośrednictwem Siri, Asystenta Google, Amazon Alexa. (Tylko niektóre typy urządzeń, takie jak TV i AC, są obecnie obsługiwane przez Asystenta Google i Amazon Alexa, podczas gdy Siri Shourtcuts obsługują pełną listę urządzeń).

Port Ethernet RJ-45 i lepsze WiFi 

Połączenie przewodowe przez Ethernet RJ-45 dla większej stabilności i krótszego czasu odpowiedzi. Port Ethernet RJ-45 - Oprócz Wi-Fi, Aqara Hub M2 obsługuje połączenie przewodowe przez Ethernet RJ-45 dla dodatkowej stabilności i krótszego czasu odpowiedzi.

Podwójna antena Wi-Fi - Aby zapewnić możliwie najlepsze połączenie bezprzewodowe kilkudziesięciu czujników i kontrolerów, Aqara HUB M2 jest wyposażony w mocniejszą antenę 2x2 MIMO Wi-Fi.

Wbudowany głośnik

Może być używany jako alarm lub dzwonek do drzwi dzięki konfigurowalnym automatyzacjom. Aqara Hub M2 jest wyposażony we wbudowany głośnik, którego można używać na wiele sposobów:

  • Alerty bezpieczeństwa
  • Dzwonek do drzwi
  • Budzik
  • Konfigurowalne dzwonki

Zasilanie przez USB

Bardziej elastyczna instalacja i opcjonalne zasilanie bateryjne dzięki obsłudze zasilania Micro-USB 5 V 1A.

Port Micro-USB - może być zasilany z dowolnego źródła zasilania 5 V 1 A, takiego jak ładowarka do smartfona lub gniazdo ścienne USB. Możliwe jest podtrzymywanie bateryjne za pomocą power banku (brak w zestawie).

Wszechstronna kompatybilność

Używaj swojego ulubionego asystenta głosowego ** lub ekosystemu inteligentnego domu razem z automatyzacją aplikacji Aqara Home.

Aqara Hub M2

Wieloprotokołowa brama zapewniająca maksymalną kompatybilność i przyszłościowe zabezpieczenie.

Zigbee 3.0 jest połączony z nadajnikiem podczerwieni, Bluetooth Low Energy i Wi-Fi b/g/n, aby obsługiwać maksymalną liczbę urządzeń w lokalnych automatyzacjach.

Uwaga: w tej chwili żadne urządzenia podrzędne Ble nie są dostępne, ale będą dostępne wkrótce. Aqara Hub M2 nie jest routerem Wi-Fi. Do podłączenia go do innych obsługiwanych urządzeń Wi-Fi wymagany jest router Wi-Fi.

Aqara Hub M2 sprawia, że ​​Twoje urządzenia Aqara są kompatybilne z szeroką gamą ekosystemów inteligentnego domu i asystentów głosowych. Obsługiwane są Apple HomeKit, Google Assistant, Amazon Alexa i inne.

Aqara Hub M2 obsługuje szeroką gamę czujników Aqara, co czyni go wszechstronnym rozwiązaniem bezpieczeństwa niewymagającym subskrypcji. Każdy czujnik Aqara ma żywotność baterii ponad 2 lata i może być również używany w automatyce.

Zapomnij o ręcznym włączaniu i wyłączaniu urządzeń. Można to zrobić automatycznie za pomocą Aqara Hub M2 i aplikacji Aqara Home.

Poprzez wbudowany kontroler podczerwieni Aqara Hub M2: klimatyzatory, telewizory i projektory, grzejniki i bojlery, telewizory...

Za pośrednictwem urządzeń dziecięcych podłączonych do koncentratora M2: światła, wentylatory wyciągowe, nawilżacze, wentylatory, ...

Najwyższej klasy komponenty są zapakowane w uniwersalną i kompaktową czarną obudowę, która uzupełni każdy wystrój.

Materiał o wysokiej przepuszczalności zapewnia najlepszą możliwą wydajność nadajnika podczerwieni, anten Zigbee 3.0, Bluetooth i Wi-Fi.

6970504213777

Opis

Model
HM2-G01 (EU)
Wymiary
100.5 × 30.75 mm
Protokół łączności
Wi-Fi IEEE 802.11 B/G/N 2.4 GHz, Zigbee 3.0, Bluetooth 5
Zasilanie
5V-1A lub 5V-2A
Kolor
czarny

Specyficzne kody