Aqara Kamera HUB G2H HomeKit WERSJA EU

289,00 zł
Brutto

Aqara G2H to centralny element systemu Aqara i jednocześnie kamera internetowa. Działa na międzynarodowym standardzie ZigBee/WiFi zatem można nią sterować dodatkowymi czujnikami z aplikacji Aqara Home dostępnej na Google Play i Apple Store.

Ilość
Dostępne

 

Bezpieczne zakupy

 

Natychmiastowa wysyłka

 

14 dni na zwrot

Aqara G2H HomeKit WERSJA EU

Urządzenie działa w regionie EUROPA

Aqara G2H HomeKit to następca znanej doskonale kamery Aqara G2. Nowy model posiada teraz wsparcie dla Apple HomeKit oraz pozwala na zapisywanie nagrań z kamery w chmurze Apple iCloud oraz na karcie mirco SD. To centralny element systemu Aqara i jednocześnie kamera internetowa. Działa na międzynarodowym standardzie ZigBee/WiFi zatem można nią sterować dodatkowymi czujnikami z aplikacji Aqara Home dostępnej na Google Play i Apple Store.

Aqara G2H wspiera technologię ZigBee w wersji 3.0 - pozwala ona na sprawniejszą współpracę z innymi urządzeniami ZigBee.

Detekcja ruchu pozwoli na zbudowanie automatyzacji gdy wykryty zostanie ruch. Możesz również dołączyć do niej inne urządzania Aqara Xiaomi i osiągnąć jeszcze większą automatyzację zdarzeń w Twoim domu. Szerokokątny obiektyw 140° zapewni Ci możliwość obserwacji niemal całego pomieszczenia.

Kamera zasilana jest przewodem microUSB zatem możesz podłączyć ją do ładowarki telefonu. Oryginalne gniazdo ładowarki posiada adapter EU.

Czym jest Aqara?

To system oparty na wielu czujnikach i włącznikach, który można połączyć poprzez międzynarodowy standard ZigBee. Dzięki temu nie trzeba się martwić co się stanie gdy w przyszłości natrafimy na nowe urządzenie od konkurencyjnej firmy a my posiadamy już centralkę Aqara Gateway.

System jest w pełni programowalny przez użytkownika dzięki czemu jest możliwe ustawianie indywidualnej sekwencji zdarzeń w tym reagowanie jednego urządzenia na zachowanie innego np. rozbrojenie czujnika po włączeniu światła w mieszkaniu. Smart zdarzenia są automatyczne i nie wymagają każdorazowej ingerencji użytkownika.

Czym jest ZigBee?

ZigBee jest językiem do bezprzewodowej komunikacji pomiędzy urządzeniami codziennego użytku, charakteryzuje się bardzo niskim zużyciem energii, dzięki czemu może działać na standardowych bateriach nawet przez kilkadziesiąt miesięcy. 

6970504212190

Opis

Model
ZNSXJ12LM
Wymiary
82 × 56 × 50 mm
Temperatura robocza
-10℃~+40℃
Protokół łączności
Wi-Fi IEEE 802.11 b/g/n 2.4 GHz, Zigbee 3.0
Zasilanie
micro USB, 5V 1A
Kąt widzenia
140°
Rozdzielczość
1080P
Pamięć
Karta Micro SD

Specyficzne kody