Aqara G4 Inteligentny video dzwonek Campanello intelligente HomeKit Wersja CN

Aqara G4 to wyjątkowy dzwonek wideo, który może być przewodowy lub zasilany bateryjnie. Jest to również pierwsza opcja zasilana bateryjnie do pracy z HomeKit Secure Video firmy Apple i obsługuje przesyłanie strumieniowe, z funkcją rozpoznawania twarzy.

6970504217171
Aqara
399,00 zł
Tasse incluse
Colore: Space gray
Quantità
Produkt niedostępny

Home Kamery
  Bezpieczne zakupy
  Natychmiastowa wysyłka
  14 dni na zwrot

Aqara G4 to wyjątkowy dzwonek wideo, który może być przewodowy lub zasilany bateryjnie. Jest to również pierwsza opcja zasilana bateryjnie do pracy z HomeKit Secure Video firmy Apple i obsługuje przesyłanie strumieniowe do inteligentnych wyświetlaczy Google i Alexa, z lokalną sztuczną inteligencją używaną do rozpoznawania twarzy, automatyzacji i wielu innych.

Uwaga: Wersja CN, aby dodać do aplikacji Aqara Home należy ustawić region Chiny.

Lokalne rozpoznawanie twarzy AI

Wbudowany lokalny algorytm rozpoznawania twarzy jest największą zaletą dzwonka do drzwi Aqara. Może pomóc ludziom szybko poznać tożsamość osoby za drzwiami, zauważając imię określonej twarzy i powiadamiając za pośrednictwem aplikacji lub ustawiając różne automatyzacje* w oparciu o konkretną osobę. Nawet jeśli sieć jest czasami odłączona, funkcja rozpoznawania nie zostanie naruszona.

Współpracuje z Apple Home

Jest to pierwszy na świecie oparty na baterii dzwonek HomeKit Secure Video. Bezpieczeństwo z HomeKit Secure Video. Analiza wideo i powiadomienia odbywają się na urządzeniach Apple, takich jak iPad, telefon, Apple TV. Wszystko jest szyfrowane, zanim zostanie zapisane w iCloud firmy Apple. Poza tym może realizować wzajemne połączenie audio i wideo z Google i Alexą i być połączony z aplikacją Yandex Smart Home, aby osiągnąć automatyzację.

Bezpłatna chmura

Aqara G4 wie, jak zaoszczędzić pieniądze, ale nadal zapewnia dobre wrażenia z przechowywania - 7 dni bezpłatnego przechowywania w chmurze. W przyszłości planowane jest również uruchomienie obsługi pamięci masowej NAS, aby zapewnić więcej opcji.

Wideo na żądanie i rozmowa dwukierunkowa

Odpowiadaj na zewnątrz z dowolnego miejsca. Lub zobacz i porozmawiaj na żywo ze smartfona, niezależnie od tego, czy jesteś w domu, czy po drugiej stronie świata, wydaje się, że zawsze jesteś w domu. Kiedy przychodzi gość, aplikacja wysyła przypomnienie i możesz sprawdzić sytuację za drzwiami przez wideo w dowolnym momencie, porozmawiać lub sprawdzić. Dzięki superszerokiemu widzenia 162° + 1080p HD Video + pełnemu szklanemu (4 szklanemu) obiektywowi G4, może wyświetlać wideo wyraźniej i stabilniej. Co więcej? G4 nadaje się do użytku na zewnątrz, dzięki wyższej stabilności temperatury otoczenia (zimno/gorącej) i poziomowi wodoodporności IPX3.

Bateria i przewodowe 2 w 1

Jeśli chcesz długoterminowe zasilanie, wybierz zasilanie przewodowe. Jeśli drzwi nie nadają się do instalacji przewodowej, wybierz zasilacz akumulatorowy. Możesz również podłączyć G4 do transformatora, a baterie będą używane tylko w przypadku przerwy w dostawie prądu! A jego 6-bateria pozwala na jego używanie do 4 miesięcy****. Oprócz tego, że jest zasilany odłączanymi bateriami AA, dzwonek do drzwi G4 może być również zasilany zewnętrznym zasilaczem 12-24V AC lub DC, który może spełnić wymagania instalacyjne większości użytkowników.

Dzwonek-Repeater w zestawie

Dzwonek do drzwi G4 jest wyposażony w wewnętrzny dzwonek WIFI. Wyrzuć telefon do domu lub pozwól dzwonekowi wewnętrznemu służyć Ci w domu, który wynosi do 95 dB. Upewnij się, że twoja sieć jest stabilna i możesz kontynuować pracę, nawet jeśli sieć zostanie nagle odłączona. 

Opcja zmiany głosu

G4 ma unikalną technologię dialogu zmieniającego głos. Jest wyjątkowy w kategorii dzwonków wideo. Użytkownicy mogą zmienić głos dźwięku interkomu na głos wujka, głos robota i głos klauna, co może lepiej chronić prywatność i tożsamość użytkownika.

Obsługa trybu Nie przeszkadzać

Użytkownicy mogą dostosować okres dzwonienia i głośność dzwonienia dzwonka do drzwi. Gdy tryb Nie przeszkadzać jest włączony, nawet jeśli ktoś złośliwie zadzwoni dzwonkiem w środku nocy, użytkownicy nadal mogą usiąść i zrelaksować się.

Spersonalizowane niestandardowe dzwonki

Obsługuje użytkowników w przesyłaniu spersonalizowanych niestandardowych dzwonków jako dźwięku dzwonka do drzwi, który można automatycznie skonfigurować do odtwarzania na zewnętrznym dzwonku do drzwi lub wzmacniaczu wewnętrznym, i realizować automatyczną konfigurację połączenia, taką jak identyfikacja nieznajomych i nadawanie na zewnętrznym dzwonku do drzwi „Toma nie ma w domu, wróć jutro”.

Różne alarmy stanu nieprawidłowego

Gdy dzwonek do drzwi jest przymusowo demontowany, temperatura otoczenia na zewnątrz jest nienormalnie wysoka / niska, ludzie pozostają przy drzwiach, moc baterii jest niska itp., stan alarmu można elastycznie skonfigurować, aby przypomnieć właścicielowi, aby zwracał uwagę na stan bezpieczeństwa drzwi i warunki pracy sprzętu.

Ustaw obszar maskowania

Ochrona prywatności może być ustawiona dla maksymalnie 3 wyznaczonych obszarów na ekranie. Po ustawieniu wyznaczone obszary na ekranie na żywo i ekranie wideo zostaną zablokowane, co może chronić prywatność sąsiadów.Funkcja ta jest w pełni brana pod uwagę dla użytkowników mieszkających w budynkach mieszkalnych.

Uwaga: Jest to wersja CN. Aby dodać do aplikacji Aqara Home należy ustawić region Chiny.

6970504217171

Scheda tecnica

Modello
ZNKSML01LM
Dimensioni
140 x 65 x 25 mm
Protocollo di comunicazione
Wi-Fi IEEE 802.11 b/g/n 2,4 GHz

Riferimenti Specifici

ean13
6970504217171