• Nowy

Gosund SP1-C Inteligentne Gniazdko WiFi HomeKit 3680W

64,89 zł
Brutto

Gosund SP111 to inteligentne gniazdko WiFi o mocy 3450W posiadające wtyczkę EU. Urządzenie o znakomitym stosunku jakości do ceny, nowoczesny design i znakomite wykonanie.

Ilość
Dostępne

 

Bezpieczne zakupy

 

Natychmiastowa wysyłka

 

14 dni na zwrot

Gosund SP1-C - Gniazdko WiFi  - Nowa Wersja - 16A (3680W)

Steruj urządzeniami gdziekolwiek jesteś

Gosund SP1-C to inteligentne gniazdko WiFi o mocy 3450W posiadające wtyczkę EU. Poprzez aplikację, możemy sterować oświetleniem lub innymi urządzeniami gospodarstwa domowego, bezpośrednio z poziomu aplikacji na naszym smartfonie, za pomocą aplikacji DOM Apple HomeKit. Po podłączeniu produktu do lokalnej sieci oraz dodaniu jej do naszej aplikacji, możemy nim sterować z każdego miejsca na ziemi gdzie mamy dostęp do internetu. Produkt może być przypisany w aplikacji do wielu użytkowników przez co kontrolę nad urządzeniem mogą sprawować wszyscy domownicy.

Jeśli szukasz urządzeń o znakomitym stosunku ceny do jakości to właśnie GoSund jest dla ciebie. Znakomity design i wykonanie. Bardzo dobra jakość i łatwość integracji.

Obsługuj gdziekolwiek jesteś

Gosund SP1-C to inteligentne gniazdko posiadające wtyczkę EU typu F (uziemienie boczne – klipowe / brak otworu na bolec uziemiający). Poprzez aplikację, możemy sterować oświetleniem lub innymi urządzeniami gospodarstwa domowego, bezpośrednio z poziomu aplikacji na naszym smartfonie. Za pomocą aplikacji Apple HomeKit DOM, SmartLife, Tuya, Google Asystent i Alexa. Po podłączeniu produktu do lokalnej sieci oraz dodaniu jej do naszej aplikacji, możemy nim sterować z każdego miejsca na ziemi gdzie mamy dostęp do internetu. 

Gniazdko współpracuje z Apple HomeKit i posiada certyfikat Apple oraz aplikacjami IFTTT, Amazon Alexa oraz Google Asystent

Łatwa obsługa 

Aplikacja Smart Life jest dostępna w języku polskim, oprócz standardowego włączania i wyłączania urządzeń, oferuje również tworzenie planów działania poszczególnych urządzeń, dzięki temu może automatycznie włączać i wyłączać podpięte urządzenia w określonych godzinach. Urządzenia Gosund współpracują tylko w sieciach WLAN 2,4GHz. W aplikacji możemy śledzić bieżący pobór energii danych urządzeń, także na wykresach.

Dzięki aplikacji możesz zaplanować działanie urządzeń w Twoim domu (m.in lamp) tak, aby symulowały obecność mieszkańca co może odstraszyć potencjalnego włamywacza. 

Najnowsza wersja pozwala na obciążenie 16A / 3680W.

  • Polska aplikacja, Harmonogramy i  Integracje
  • Wtyk: Europejski E (z otworem na bolec)
  • Wymiary: 79 x 48 x 46 mm
  • Napięcie: 230V
  • Maksymalna moc: 3680 W
  • Maksymalne obciążenie: 16A
  • Łączność: WiFi  (2,4 GHz)
  • Dokładność pomiaru: 0.1 kWh
  • Aplikacja: Gosund, Apple HomeKit DOM, IFTTT, Amazon Alexa oraz Google Asystent
  • Waga: 130 gram
6972391282010

Opis

Model
SP1-C
Wymiary
120 x 90 x 90 mm
Protokół łączności
Wi-Fi IEEE 802.11 b/g/n 2.4 GHz
Zasilanie
100 - 240V AC, 50Hz / 60Hz
Moc
max 3680W 16A

Specyficzne kody