• Nowy

Sonoff Czujnik otwarcia drzwi okna ZigBee

40,00 zł
Brutto

Czujnik otwarcia SNZB-04 wyposażony w sensor pozwoli na szybkie wykrycie otwartych/zamkniętych drzwi lub okna, w połączeniu z Bridge, światło przy drzwiach wejściowych włącza się automatycznie, ułatwiając przy tym poruszanie się po mieszkaniu po zmroku. 

Ilość
Dostępne

 

Bezpieczne zakupy

 

Natychmiastowa wysyłka

 

14 dni na zwrot

Czujnik otwarcia SNZB-04 wyposażony w sensor pozwoli na szybkie wykrycie otwartych/zamkniętych drzwi lub okna, w połączeniu z Bridge, światło przy drzwiach wejściowych włącza się automatycznie, ułatwiając przy tym poruszanie się po mieszkaniu po zmroku. 

Mały, dyskretny i bezprzewodowy

Sonoff SNZB-04 to mały bezprzewodowy czujnik Otwarcia. Każde naruszenie czujnika (OTWARCIE/ZAMKNIĘCIE) powoduje aktualizację stanu kontaktronu w aplikacji. Możesz wykorzystać go do budowy systemu alarmowego, włączania oświetlenia gdy np. wchodzisz do jakiegoś pomieszczenia i inne. Uwolni się od kabli i umieść czujnik w wygodnym miejscu na półce, czy na ścianie (naklejka 3M w zestawie). Brak kabli pozwala również na szybkie przeniesienie go do innego pomieszczenia jeśli tylko zajdzie taka potrzeba.

Dzięki ZigBee czas pracy na baterii wynosi nawet 20 lata. Stan baterii jest również przekazywany do aplikacji.

Bezpieczeństwo przede wszystkim

Przy podłączeniu kamery do sensora możemy sprawdzić co dzieje się w mieszkaniu pod naszą nieobecność. Aplikacja zapisuje dane z każdego kolejnego dnia - jest możliwość wyczyszczenia niepotrzebnych zapisów oraz powrót do daty sprzed miesiąca . 

Wskaźnik niskiego poziomu baterii

Aplikacja wysyła powiadomienia dotyczące niskiego poziomu baterii sensora (10%).  Nie musisz się martwić o niski poziom baterii urządzenia - dzięki aplikacji zawsze będziesz na bieżąco.

Inteligentne zabezpieczenia, łatwa instalacja

Taśma montażowa, łatwo i szybko pozwala na  instalację urządzenia na każdej powierzchni pomieszczenia. Nie odkleja się. Jest stabilna i mocna.

6920075776126

Specyficzne kody