Qingping Czujnik jakości powietrza Smogomierz HomeKit

379,00 zł
Brutto

Qingping Air Monitor Lite to zaawansowany czujnik wysokiej dokładności, mierzący jakość powietrza, poziom PM 2.5, PM 10, CO2, temperaturę i wilgotność. Urządzenie pełni rolę bramki Bluetooth i jest zgodny z Apple HomeKit. 

Ilość
Dostępne

 

Bezpieczne zakupy

 

Natychmiastowa wysyłka

 

14 dni na zwrot

Qingping Air Monitor Lite to zaawansowany czujnik wysokiej dokładności, mierzący jakość powietrza, poziom PM 2.5, PM 10, CO2, temperaturę i wilgotność. Urządzenie pełni rolę bramki Bluetooth i jest zgodny z Apple HomeKit

Tysiące oddechów każdego dnia
Jakość powietrza ma duże znaczenie

Czyste i świeże powietrze wymaga Twojej uwagi, jeśli chcesz, aby Twój dom był zdrowy dla Ciebie i Twojej rodziny. CO2 ma swoją reputację, aby pokazać, czy powietrze jest wystarczająco świeże, a wysoki poziom CO2 prowadziłby do senności. Cząsteczki również mają znaczenie, zwłaszcza drobne cząsteczki pyłu, takie jak PM2,5, mogą wnikać do naszego układu sercowo-naczyniowego i prowadzić do poważnych konsekwencji zdrowotnych.

Monitor powietrza 5 w 1

Śledzi 5 głównych parametrów jakości powietrza w pomieszczeniach, w tym PM2,5, PM1, CO2, temperaturę i wilgotność.

Pomiar poziomu CO2 jest wskaźnikiem tego, czy powietrze jest świeże. Gdy poziom CO2 jest wysoki, otwórz okno lub włącz wentylację pomieszczenia.

Monitoruj temperaturę i wilgotność w pomieszczeniu. Włącz nawilżacz, klimatyzator lub inne urządzenia, aby zwiększyć komfort w pomieszczeniu.

Czytaj powietrze, podejmij działania, aby żyć zdrowiej

Monitoruję poziom CO2 w Twoim biurze

Wietrzenie pomieszczeń na czas, aby poprawić wydajność pracy.

Nasz oddech odgrywa główną rolę w dodawaniu CO2 do powietrza w pomieszczeniu, a gdy poziom CO2 jest wysoki w małej przestrzeni, takiej jak sypialnia lub biuro, poczujemy się senni.

Monitoruj temperaturę i wilgotność w pokoju dziecka, uruchomione mogą zostać ustawione reguły automatyki i urządzenia, aby automatycznie uczynić pokój bardziej komfortowym, dzięki czemu dziecko będzie lepiej spało.

Wielokolorowy wskaźnik

Sprawdź jakość powietrza z daleka Dzięki kolorom wskaźnika poznasz jakość powietrza, temperaturę i poziom wilgotności w swoim pomieszczeniu jednym spojrzeniem z daleka.

Kombinacja kolorów wskazujących dla PM2 5, PM10, CO2, temperatury i wilgotności jest różna dla każdego pomiaru.

Dotknij i przesuń, proste i łatwe

Za pomocą paska dotykowego na górze monitora powietrza można stuknąć lub przesunąć, aby przełączać odczyty równie płynnie, jak w przypadku obsługi ekranu dotykowego.

Czujniki o wysokiej dokładności i szybkiej reakcji Czujnik cząstek PlanTower z rozpraszaniem laserowym, czujnik CO2 SenseAir oraz czujnik temperatury i wilgotności Sensirion są dokładne i szybko reagują.

1 sekunda

5 odczytów jest odświeżanych co sekundę.

0.3 µm

Minimalna wykrywalna cząstka to 0,3 µm.

Kratka wlotu powietrza poprawia wydajność czujników

Konstrukcja kratki wlotu powietrza z tyłu umożliwia lepszy kontakt między czujnikami a powietrzem.

Ładowalna bateria litowa Port ładowania USB-C

Możesz podłączyć ją do zasilania przez USB przez cały czas. Dzięki wbudowanej baterii litowej 2000 mAh czas czuwania osiąga 7 godzin.

Rozmiar dłoni, kompaktowa konstrukcja Waży tylko 143 g, lekka jak małe jabłko.

Łatwość dopasowania

Prosta konstrukcja z białą ramką i zaokrągloną krawędzią ekranu, łatwa do dopasowania do innych przedmiotów w pokoju. Projekt interfejsu użytkownika w stylu pikseli wyświetla się na wyraźnym ekranie OLED, zapewnia większy kąt widzenia i więcej zabawy. Stabilna pozycja na biurku z miękką gumową podstawą. Ciemnozielona kratka wlotu powietrza z tyłu.

6970217220314

Specyficzne kody

Zobacz także