Lista produktów marki Xiaomi

Jest 19 produktów.

Pokazano 1-19 z 19 pozycji

Automatyczny Dozownik Mydła SIMPLEWAY z płynem

Automatyczny bezdotykowy dozownik Simpleway Automatic Soap Dispenser Kit to urządzenie, które pomoże w zachowaniu czystości i zwiększy komfort mycia rąk. Wbudowany czujnik podczerwieni już w ułamku sekundy dozuje bogatą pianę, jest to najlepszy sposób na uniknięcie bakterii.

Cena 69,00 zł

Miarka laserowa HOTO Xiaomi Mi Home Bluetooth

Uzyskaj natychmiastowe pomiary zasięgu lasera za pomocą jednego naciśnięcia przycisku. Będziesz mieć również możliwość zintegrowania wszystkich danych pomiarowych ze smartfonem, aby ułatwić analizę i sporządzanie notatek. 

Cena 142,00 zł

Wkrętak elektryczny Wowstick SD

Wkrętak elektryczny to świetny zamiennik dla nieporęcznych śrubokrętów. Dzięki kompaktowym rozmiarom i wygodnej konstrukcji jest bardzo praktyczny i doskonale radzi sobie z codziennymi zadaniami. W tym przypadku użytkownik ma możliwość regulacji prędkości obrotowej miąższu do 230 obr / min.

Cena 149,00 zł

Yeelock Inteligentny zamek do szafki szuflady

Inteligentny zamek do szuflady lub szafki, sterowany z telefonu przez Bluetooth. Zabezpiecz dowolną szufladę lub szafkę przed dostępem osób nieuprawnionych. Idealne rozwiązanie, aby chronić Twoje dzieci przed miejscami, do których nie powinny zaglądać. 

Cena 98,00 zł