Lista produktów marki Yeelight

Jest 9 produktów.

Pokazano 1-9 z 9 pozycji

Przedłużenie taśmy LED...

Przedłużenie do Inteligentnej taśmy Yeelight LigthStrip Plus, pozwoli Ci na stworzenie swojego własnego inteligentnego domu. Sterowanie za pomocą głosu lub aplikacji. Kompatybilna z aplikacją Apple HomeKit, Samsung SmartThings i asystentem Google.

Cena 46,00 zł

Smart taśma LED Yeelight...

Inteligentna taśma Yeelight LigthStrip 1S, pozwoli Ci na stworzenie swojego własnego inteligentnego domu. Sterowanie za pomocą głosu lub aplikacji. Kompatybilna z aplikacją Apple HomeKit, Samsung SmartThings i asystentem Google.

Cena 155,00 zł

Smart żarówka LED vintage...

Inteligentna żarówka Yeelight Filament w stylu vintage, nada Twojemu wnętrzu niesamowitego klimatu. Możesz nią sterować za pomocą głosu lub aplikacji i decydować o tym, jaką mocą ma świecić. Kompatybilna z aplikacjami Apple HomeKit, SmartThings i asystentem Google.

Cena 72,00 zł

Smart żarówka LED Yeelight...

Inteligentna żarówka Yeelight 1S RGB, pozwoli Ci na stworzenie swojego własnego inteligentnego domu. Możesz nią sterować za pomocą głosu lub aplikacji i decydować o tym jaką temperaturą i mocą ma świecić, a także kiedy ma się włączać i wyłączać, dzięki możliwości ustawienia timera.

Cena 79,00 zł