Lista produktów marki Sonoff

Jest 9 produktów.

Pokazano 1-9 z 9 pozycji

Sonoff Basic R2 przekaźnik WiFi

Sonoff Basic to niedrogi inteligentny przełącznik WiFi, który umożliwia użytkownikom inteligentne sterowanie domem. Jest to zdalnie sterowany przełącznik zasilania, który można podłączyć do szerokiej gamy urządzeń. 

Cena 25,90 zł

Sonoff Basic ZB R3 przełącznik ZigBee

Sonoff BASIC ZB R3 to pierwszy inteligentny przełącznik od Sonoffa, który posiada możliwość połączenia się z hubem Smart Things, dzięki czemu możliwa jest kontrola wszystkich podłączonych do niego urządzeń przy pomocy aplikacji na iOS oraz Androida. 

Cena 42,90 zł
Sonoff Czujnik Ruchu ZigBee
  • Czekamy na dostawę

Sonoff Czujnik Ruchu ZigBee

Czujnik ruchu SNZB-03 wyposażony w sensor pozwoli na szybkie zidentyfikowanie ruchu, w połączeniu z Bridge, światło w salonie włącza się automatycznie, ułatwiając przy tym poruszanie się po mieszkaniu po zmroku. 

Cena 32,95 zł
Sonoff Czujnik temperatury...
  • Czekamy na dostawę

Sonoff Czujnik temperatury i wilgotności ZigBee

Sonoff SNZB-02 to czujnik temperatury i wilgotności ZigBee, który może bezproblemowo współpracować z SONOFF ZigBee Bridge w celu śledzenia zmian temperatury i wilgotności w Twoim domu, a wszystkie odczyty w czasie rzeczywistym mogą być sprawdzane na aplikacji eWeLink.

Cena 31,00 zł

Sonoff MINI ZigBee przełącznik dopuszkowy

ZBMINI to przekaźnik, który pozwoli Ci zmodyfikować klasyczny włącznik światła w inteligentny. Dzięki niemu będziesz mógł sterować przełącznikiem przez aplikację. Urządzenie do pracy wymaga bramki Sonoff Bridge ZigBee (dla aplikacji eWeLink).

Cena 36,85 zł