Lista produktów marki Sonoff

Jest 9 produktów.

Pokazano 1-9 z 9 pozycji

Sonoff Basic R2 przekaźnik WiFi

Sonoff Basic to niedrogi inteligentny przełącznik WiFi, który umożliwia użytkownikom inteligentne sterowanie domem. Jest to zdalnie sterowany przełącznik zasilania, który można podłączyć do szerokiej gamy urządzeń. 

Cena 25,90 zł

Sonoff Basic ZB R3 przełącznik ZigBee

Sonoff BASIC ZB R3 to pierwszy inteligentny przełącznik od Sonoffa, który posiada możliwość połączenia się z hubem Smart Things, dzięki czemu możliwa jest kontrola wszystkich podłączonych do niego urządzeń przy pomocy aplikacji na iOS oraz Androida. 

Cena 44,90 zł

Sonoff Bezprzewodowy przycisk ZigBee

Sonoff SNZB-01 Zigbee Wireless Switch to miniaturowy i znakomity bezprzewodowy  przełącznik ZigBee współpracujący z SONOFF ZigBee Bridge, który pozwala osiągnąć cel łączenia scen pomiędzy urządzeniami ZigBee (SONOFF BASICZBR3 DIY smart switch i S31 Lite zb smart plug) a urządzeniami Wi-Fi. 

Cena 36,90 zł

Sonoff Czujnik otwarcia drzwi okna ZigBee

Czujnik otwarcia SNZB-04 wyposażony w sensor pozwoli na szybkie wykrycie otwartych/zamkniętych drzwi lub okna, w połączeniu z Bridge, światło przy drzwiach wejściowych włącza się automatycznie, ułatwiając przy tym poruszanie się po mieszkaniu po zmroku. 

Cena 40,00 zł

Sonoff Czujnik Ruchu ZigBee

Czujnik ruchu SNZB-03 wyposażony w sensor pozwoli na szybkie zidentyfikowanie ruchu, w połączeniu z Bridge, światło w salonie włącza się automatycznie, ułatwiając przy tym poruszanie się po mieszkaniu po zmroku. 

Cena 40,90 zł

Sonoff Czujnik temperatury i wilgotności ZigBee

Sonoff SNZB-02 to czujnik temperatury i wilgotności ZigBee, który może bezproblemowo współpracować z SONOFF ZigBee Bridge w celu śledzenia zmian temperatury i wilgotności w Twoim domu, a wszystkie odczyty w czasie rzeczywistym mogą być sprawdzane na aplikacji eWeLink.

Cena 33,90 zł