Lista produktów marki Aqara

Jest 24 produktów.

Pokazano 1-24 z 24 pozycji

Aqara A1 silnik WiFi...

Otwieraj lub zamykaj zasłony za pomocą smartfona, bezprzewodowego przycisku lub głosowo przez polecenie.

Cena podstawowa 499,00 zł Cena 449,00 zł

Aqara czujnik ruchu

Detekcja ruchu 170⁰, zdalne powiadomienie po wykryciu ruchu, automatycznie włącza lub wyłącza światła, 2 lata pracy na baterii. Wymaga z Aqara Hub.

Cena 63,00 zł

Aqara czujnik zalania...

Wykrywa wycieki wody i chroni twoją własność. Wyzwala alarm i powiadomienie Aqara Hub. Klasa pyłoszczelności i wodoodporności IP67. Wymagany jest hub Aqara.

Cena 63,00 zł

Aqara Gateway HUB HomeKit...

Aqara Hub to centrum kontroli całego inteligentnego domu. Łącząc się za pomocą protokołu Zigbee z czujnikami i akcesoriami Aqara, które mogą działać błyskawicznie i niezawodnie, nawet jeśli sieć domowa jest niestabilna lub odłączona.

Cena 189,00 zł

Aqara Hub M2 EU Gateway...

Aqara Hub M2 WERSJA EU - najbardziej zaawansowane i przyszłościowe centrum inteligentnego domu. Wspiera: ZigBee 3.0, Bluetooth 5.0 BLE, WiFi, Ethernet, IR.

Cena 236,00 zł

Aqara Kamera HUB G2H...

Aqara G2H to centralny element systemu Aqara i jednocześnie kamera internetowa. Działa na międzynarodowym standardzie ZigBee/WiFi zatem można nią sterować dodatkowymi czujnikami z aplikacji Aqara Home dostępnej na Google Play i Apple Store.

Cena 301,00 zł

Aqara M1S HUB Gateway...

Nowa wersja Aqara Hub M1S to centrum kontroli całego inteligentnego domu. Łącząc się za pomocą protokołu Zigbee 3.0 z czujnikami i akcesoriami Aqara, które mogą działać błyskawicznie i niezawodnie, nawet jeśli sieć domowa jest niestabilna lub odłączona. Obsługuje 128 urządzeń.

Cena 208,00 zł

Aqara Magic Cube...

Zabawny i łatwy sposób kontrolowania wszystkich inteligentnych urządzeń domowych Aqara, 6 konfigurowalnych gestów, 2 lata pracy na baterii

Cena 74,00 zł

Aqara mini przycisk z...

Łatwo kontroluj inne inteligentne akcesoria domowe za pomocą bezprzewodowego przycisku. Zaprogramuj trzy czynności. Praca na baterii przez 2 lata. Wymaga Aqara Hub.

Cena 69,00 zł

Aqara mini Switch

Łatwo kontroluj inne inteligentne akcesoria domowe za pomocą bezprzewodowego przycisku. Zaprogramuj trzy czynności. Praca na baterii przez 2 lata. Wymaga Aqara Hub.

Cena 58,00 zł

Aqara żarówka LED EU

Stwórz komfortową atmosferę w dowolnym momencie. Regulowana temperatura kolorów, automatyzacja, sterowanie głosowe, kontrola z aplikacji.

Cena 85,00 zł