Lista produktów marki Aqara

Jest 41 produktów.

Pokazano 1-36 z 41 pozycji

Aqara Czujnik jakości powietrza TVOC EU ZigBee

Aqara TVOC Air Quality Monitor jest urządzeniem Zigbee, które współpracuje z Aqara Hub. Aqara TVOC Air Quality Monitor może wykrywać stężenie i poziom TVOC w powietrzu, jak również temperaturę i wilgotność. Zdalne powiadomienia, Żywotność baterii 2 lata, Zigbee 3.0, wyświetlacz E-INK.

Cena 163,00 zł

Aqara czujnik ruchu

Detekcja ruchu 170⁰, zdalne powiadomienie po wykryciu ruchu, automatycznie włącza lub wyłącza światła, 2 lata pracy na baterii. Wymaga z Aqara Hub.

Cena 66,00 zł

Aqara E1 Włącznik światła 1 przycisk bez N

Aqara Smart Wall Switch E1 (Without Neutral, Single Rocker) to przełącznik ścienny z jednokanałowym przekaźnikiem wewnątrz opartym na protokole Zigbee 3.0. Produkt ten jest głównie używany do sterowania włączaniem/wyłączaniem oświetlenia lub wentylatorów.

Cena 129,00 zł

Aqara E1 Włącznik światła 1 przycisk N+L

Aqara Smart Wall Switch E1 (With Neutral, Single Rocker) to przełącznik ścienny z jednokanałowym przekaźnikiem wewnątrz opartym na protokole Zigbee 3.0. Produkt ten jest głównie używany do sterowania włączaniem/wyłączaniem oświetlenia lub wentylatorów.

Cena 109,00 zł

Aqara E1 Włącznik światła 2 przyciski bez N

Aqara Smart Wall Switch H1 (Without Neutral, Double Rocker) to przełącznik ścienny z dwukanałowym przekaźnikiem wewnątrz opartym na protokole Zigbee 3.0. Produkt ten jest głównie używany do sterowania włączaniem/wyłączaniem oświetlenia lub wentylatorów.

Cena 136,00 zł

Aqara E1 Włącznik światła 2 przyciski N+L

Aqara Smart Wall Switch E1 (With Neutral, Double Rocker) to przełącznik ścienny z dwukanałowym przekaźnikiem wewnątrz opartym na protokole Zigbee 3.0. Produkt ten jest głównie używany do sterowania włączaniem/wyłączaniem oświetlenia lub wentylatorów.

Cena 118,00 zł

Aqara H1 EU Włącznik światła 1 przycisk bez N

Aqara Smart Wall Switch H1 EU (No Neutral, Single Rocker) to przełącznik ścienny z jednokanałowym przekaźnikiem wewnątrz opartym na protokole Zigbee 3.0. Produkt ten jest głównie używany do sterowania włączaniem/wyłączaniem oświetlenia lub wentylatorów.

Cena podstawowa 169,00 zł Cena 158,00 zł

Aqara H1 EU Włącznik światła 1 przycisk N+L

Aqara Smart Wall Switch H1 EU (With Neutral, Single Rocker) to przełącznik ścienny z jednokanałowym przekaźnikiem wewnątrz opartym na protokole Zigbee 3.0. Produkt ten jest głównie używany do sterowania włączaniem/wyłączaniem oświetlenia lub wentylatorów.

Cena 169,00 zł

Aqara H1 EU Włącznik światła 2 przyciski bez N

Aqara Smart Wall Switch H1 EU (No Neutral, Double Rocker) to przełącznik ścienny z dwukanałowym przekaźnikiem wewnątrz opartym na protokole Zigbee 3.0. Produkt ten jest głównie używany do sterowania włączaniem/wyłączaniem oświetlenia lub wentylatorów.

Cena podstawowa 179,00 zł Cena 168,00 zł

Aqara H1 EU Włącznik światła 2 przyciski N+L

Aqara Smart Wall Switch H1 EU (With Neutral, Double Rocker) to przełącznik ścienny z dwukanałowym przekaźnikiem wewnątrz opartym na protokole Zigbee 3.0. Produkt ten jest głównie używany do sterowania włączaniem/wyłączaniem oświetlenia lub wentylatorów.

Cena podstawowa 179,00 zł Cena 167,00 zł
Aqara High Precision Motion...
  • Czekamy na dostawę

Aqara High Precision Motion Sensor Czujnik Ruchu ZigBee

Aqara High Level Body sensor to czujnik wysokiej czułości wykrywający ruch oraz obecność osób w swoim zasięgu, nawet wtedy gdy przestaniesz się poruszać. Przystosowany do pracy na zewnątrz, oparty na technologii łączności ZigBee 3.0. Długa praca na baterii do 6 lat.

Cena 239,00 zł

Aqara HUB E1 Gateway HomeKit Mi Home

Miniaturowa bramka Aqara E1 w postaci pendriva USB to ogromne możliwości kontroli całego inteligentnego domu. Łącząc się za pomocą protokołu Zigbee 3.0 z czujnikami i akcesoriami Aqara, które mogą działać błyskawicznie i niezawodnie, nawet jeśli sieć domowa jest niestabilna lub odłączona.

Cena 119,00 zł

Aqara HUB E1 Gateway HomeKit Mi Home WERSJA EU

Miniaturowa bramka Aqara E1 w postaci pendriva USB to ogromne możliwości kontroli całego inteligentnego domu. Łącząc się za pomocą protokołu Zigbee 3.0 z czujnikami i akcesoriami Aqara, które mogą działać błyskawicznie i niezawodnie, nawet jeśli sieć domowa jest niestabilna lub odłączona.

Cena 139,00 zł

Aqara HUB M1S Gateway HomeKit wersja EU

Nowa wersja Aqara Hub M1S to centrum kontroli całego inteligentnego domu. Łącząc się za pomocą protokołu Zigbee 3.0 z czujnikami i akcesoriami Aqara, które mogą działać błyskawicznie i niezawodnie, nawet jeśli sieć domowa jest niestabilna lub odłączona. Obsługuje 128 urządzeń.

Cena 179,00 zł

Aqara Kamera G3 Gateway HUB ZigBee 3.0 HomeKit

Nowa inteligentna obrotowa kamera Aqara G3. Podstawowe funkcje to obraz 2K Ultra HD, śledzenie panoramiczne i dodatkowe systemy bezpieczeństwa, HUB ZigBee 3.0 i transmiter IR. Aparat wyposażono w chip AI, który rozpoznaje gesty i czynności, co pozwala na sterowanie kamerą.

Cena podstawowa 589,00 zł Cena 559,00 zł

Aqara Kamera HUB G2H HomeKit WERSJA EU

Aqara G2H to centralny element systemu Aqara i jednocześnie kamera internetowa. Działa na międzynarodowym standardzie ZigBee/WiFi zatem można nią sterować dodatkowymi czujnikami z aplikacji Aqara Home dostępnej na Google Play i Apple Store.

Cena 289,00 zł