Czujniki

Czujniki

Jest 28 produktów.

Pokazano 1-28 z 28 pozycji

Aktywne filtry

Aqara Czujnik jakości powietrza TVOC EU ZigBee

Aqara TVOC Air Quality Monitor jest urządzeniem Zigbee, które współpracuje z Aqara Hub. Aqara TVOC Air Quality Monitor może wykrywać stężenie i poziom TVOC w powietrzu, jak również temperaturę i wilgotność. Zdalne powiadomienia, Żywotność baterii 2 lata, Zigbee 3.0, wyświetlacz E-INK.

Cena 163,00 zł

Aqara czujnik ruchu

Detekcja ruchu 170⁰, zdalne powiadomienie po wykryciu ruchu, automatycznie włącza lub wyłącza światła, 2 lata pracy na baterii. Wymaga z Aqara Hub.

Cena 66,00 zł
Aqara High Precision Motion...
  • Czekamy na dostawę

Aqara High Precision Motion Sensor Czujnik Ruchu ZigBee

Aqara High Level Body sensor to czujnik wysokiej czułości wykrywający ruch oraz obecność osób w swoim zasięgu, nawet wtedy gdy przestaniesz się poruszać. Przystosowany do pracy na zewnątrz, oparty na technologii łączności ZigBee 3.0. Długa praca na baterii do 6 lat.

Cena 239,00 zł

Qingping Czujnik otwarcia drzwi okna Bluetooth

Czujnik kontaktowy to strażnik Twoich drzwi i okien. Umożliwia tworzenie automatyzacji. Komunikacja Bluetooth 5.0. Monitoruj swoje drzwi i okna. Czujnik będzie wiedział czy Twoje drzwi lub okno jest otwarte, poprzez wyczuwanie zmiany odległości pomiędzy dwoma częściami czujnika.

Cena 49,00 zł
Sonoff Czujnik Ruchu ZigBee
  • Czekamy na dostawę

Sonoff Czujnik Ruchu ZigBee

Czujnik ruchu SNZB-03 wyposażony w sensor pozwoli na szybkie zidentyfikowanie ruchu, w połączeniu z Bridge, światło w salonie włącza się automatycznie, ułatwiając przy tym poruszanie się po mieszkaniu po zmroku. 

Cena 32,95 zł
Sonoff Czujnik temperatury...
  • Czekamy na dostawę

Sonoff Czujnik temperatury i wilgotności ZigBee

Sonoff SNZB-02 to czujnik temperatury i wilgotności ZigBee, który może bezproblemowo współpracować z SONOFF ZigBee Bridge w celu śledzenia zmian temperatury i wilgotności w Twoim domu, a wszystkie odczyty w czasie rzeczywistym mogą być sprawdzane na aplikacji eWeLink.

Cena 31,00 zł