Czujniki

Czujniki

Jest 29 produktów.

Pokazano 1-29 z 29 pozycji

Aktywne filtry

Aqara Czujnik jakości powietrza TVOC EU ZigBee

Aqara TVOC Air Quality Monitor jest urządzeniem Zigbee, które współpracuje z Aqara Hub. Aqara TVOC Air Quality Monitor może wykrywać stężenie i poziom TVOC w powietrzu, jak również temperaturę i wilgotność. Zdalne powiadomienia, Żywotność baterii 2 lata, Zigbee 3.0, wyświetlacz E-INK.

Cena 198,00 zł

Aqara czujnik ruchu

Detekcja ruchu 170⁰, zdalne powiadomienie po wykryciu ruchu, automatycznie włącza lub wyłącza światła, 2 lata pracy na baterii. Wymaga z Aqara Hub.

Cena 53,90 zł

Qingping Czujnik otwarcia drzwi okna Bluetooth

Czujnik kontaktowy to strażnik Twoich drzwi i okien. Umożliwia tworzenie automatyzacji. Komunikacja Bluetooth 5.0. Monitoruj swoje drzwi i okna. Czujnik będzie wiedział czy Twoje drzwi lub okno jest otwarte, poprzez wyczuwanie zmiany odległości pomiędzy dwoma częściami czujnika.

Cena 59,00 zł

Sonoff Czujnik otwarcia drzwi okna ZigBee

Czujnik otwarcia SNZB-04 wyposażony w sensor pozwoli na szybkie wykrycie otwartych/zamkniętych drzwi lub okna, w połączeniu z Bridge, światło przy drzwiach wejściowych włącza się automatycznie, ułatwiając przy tym poruszanie się po mieszkaniu po zmroku. 

Cena 40,00 zł

Sonoff Czujnik Ruchu ZigBee

Czujnik ruchu SNZB-03 wyposażony w sensor pozwoli na szybkie zidentyfikowanie ruchu, w połączeniu z Bridge, światło w salonie włącza się automatycznie, ułatwiając przy tym poruszanie się po mieszkaniu po zmroku. 

Cena 40,90 zł

Sonoff Czujnik temperatury i wilgotności ZigBee

Sonoff SNZB-02 to czujnik temperatury i wilgotności ZigBee, który może bezproblemowo współpracować z SONOFF ZigBee Bridge w celu śledzenia zmian temperatury i wilgotności w Twoim domu, a wszystkie odczyty w czasie rzeczywistym mogą być sprawdzane na aplikacji eWeLink.

Cena 33,90 zł