Przełączniki

Przełączniki

Jest 26 produktów.

Pokazano 1-26 z 26 pozycji

Aktywne filtry

Gosund SW3 przełącznik WiFi

Uniwersalny Inteligentny przełącznik WiFi Gosund SW3 do sterowania dowolnym urządzeniem elektrycznym. Sterowany z telefonu z Andoridem lub iOS za pomocą aplikacji Tuya, SmartLife lub Gosund.

Cena 29,00 zł

Gosund SW9 przełącznik światła WiFi

Przełącznik światła Gosund SW9 umożliwia użytkownikowi głosową kontrolę nad oświetleniem w jego domu dzięki współpracy z systemami Google Assistant i Amazon Alexa. Oferuje pełną swobodę w sterowaniu światłem bez konieczności manualnego uruchamiania lamp przełącznikiem czy korzystania z aplikacji.

Cena 55,00 zł

Meross sterownik bramy garażowej HomeKit Google Alexa

Małe, ale potężne urządzenie towarzyszące istniejącemu mechanizmowi otwierania drzwi garażowych. Obsługuje Apple HomeKit, Amazon Alexa, sterowanie głosowe Siri, Google Assistant, SmartThings i IFTTT. Sprawdź i steruj bramą garażową w dowolnym miejscu i czasie za pośrednictwem aplikacji.

Cena 176,00 zł

Sonoff Basic R2 przekaźnik WiFi

Sonoff Basic to niedrogi inteligentny przełącznik WiFi, który umożliwia użytkownikom inteligentne sterowanie domem. Jest to zdalnie sterowany przełącznik zasilania, który można podłączyć do szerokiej gamy urządzeń. 

Cena 25,00 zł

Sonoff Basic ZB R3 przełącznik ZigBee

Sonoff BASIC ZB R3 to pierwszy inteligentny przełącznik od Sonoffa, który posiada możliwość połączenia się z hubem Smart Things, dzięki czemu możliwa jest kontrola wszystkich podłączonych do niego urządzeń przy pomocy aplikacji na iOS oraz Androida. 

Cena 43,00 zł

Sonoff Bezprzewodowy przycisk ZigBee

Sonoff SNZB-01 Zigbee Wireless Switch to miniaturowy i znakomity bezprzewodowy  przełącznik ZigBee współpracujący z SONOFF ZigBee Bridge, który pozwala osiągnąć cel łączenia scen pomiędzy urządzeniami ZigBee (SONOFF BASICZBR3 DIY smart switch i S31 Lite zb smart plug) a urządzeniami Wi-Fi. 

Cena 35,00 zł

Yeelock Inteligentny zamek do szafki szuflady

Inteligentny zamek do szuflady lub szafki, sterowany z telefonu przez Bluetooth. Zabezpiecz dowolną szufladę lub szafkę przed dostępem osób nieuprawnionych. Idealne rozwiązanie, aby chronić Twoje dzieci przed miejscami do, których nie powinny zaglądać. 

Cena 89,00 zł